Інформаційний лист до “Дня Землі – 2018”

 

Інформаційний лист

ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі на тему: “Митець та громадянин. Шляхи поєднання”

 Мета: підвищення рівня знань дітей та учнівської молоді про видатних особистостей українського державотворення, формування свідомої громадянської позиції на прикладах людей, які зробили вагомий внесок в розвиток України в різних галузях науки та мистецтва, виховання дітей у дусі національних традицій, духовності та патріотизму.

Організатори Фестивалю: Міністерство освіти і науки України; Український державний центр позашкільної освіти; Міжнародна асоціація позашкільних навчальних закладів України; управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації; комунальний позашкільний навчальний заклад “Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості”.

Журі Фестивалю: формується оргкомітетом за погодженням з Українським державним центром позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

Учасники Фестивалю: учні, вихованці позашкільних, загальноосвітніх, професійно – технічних навчальних закладів від 8 до 20 років з усіх областей України, міста Києва: представники євроклубів, учнівського самоврядування, молодіжних об’єднань, клубів юних філософів та молодих дипломатів; юні майстри образотворчого мистецтва; юні актори та майстри художнього слова, які у своїй творчій діяльності розкривають тему Фестивалю.

Місце проведення: Комунальний позашкільний навчальний заклад “Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості”

Терміни проведення: до 20 березня – заочний (відбірковий) тур;

– 18-20 квітня 2018 року – очний тур.

Участь в фестивалі: заочний (відбірковий) тур – необхідно надіслати до
20
березня 2018 року заявку до оргкомітету Фестивалю, список учасників і конкурсні матеріали на електронних носіях за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Шульгіних, 36, комунальний позашкільний навчальний заклад “Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості”, тел. (0522) 22-56-01, 22-56-12, e-mail: ocdut@ukr.net

другий (очний) турсписок учасників визначається журі фестивалю, кожен з них отримує запрошення на Фестиваль.

  • Номінація “Громадська думка”

Мета: створити проектну роботу, що  розкриває основну мету творчого об’єднання, напрями роботи, досягнення та особливості діяльності колективу за проблемою фестивалю.

Необхідно: 1) електронна презентація (обсягом~15 слайдів) чи відеофільм (до 10 хвилин) “Видатні постаті моєї громади, що вплинули на розвиток українського суспільства” чи “Видатні постаті України чи світу, що вплинули на розвиток місцевої громади”.

                    2) три есе-роздуми (від кожного члена команди) “Людина – Митець – Громадянин: шляхи поєднання”

Куди: роботи надсилаються на електронну адресу закладу ocdut@ukr.net у вигляді листа з прикріпленими матеріалами або прямого посилання з відкритим доступом на Google Drive.

Вимоги: До участі в конкурсі допускаються роботи на запропоновані теми. Роботи не повинні перевищувати 2 сторінки комп’ютерного тексту, 14 кеглем  з інтервалом 1,5; мати титульну обкладинку, на якій вказуються назва роботи, П.І.П. виконавця, назва гуртка, назва закладу, який представляє учасник, П.І.П. керівника та контактна інформація.

Контактні особи: Кордонська Лариса Миколаївна, заступник директора – 0955859618;

Арутюнян Олена Сергіївна, методист з міжнародних зв’язків та партнерства – 0501725751.

 

Номінація  “Театральне мистецтво”

Мета: представити на конкурс фрагменти вистав, малі сценічні форми, моновистави, етюди, сцени з вистав та п’єс, які мають композиційно-закінчений характер. Кількісний склад учасників до 10 осіб.

Необхідно: Для участі у заочному турі Фестивалю учасники театральних колективів та майстри художнього слова подають до оргкомітету заявку та відеозапис конкурсної роботи відповідно до напряму діяльності: фрагмент  вистави  тривалістю до  30 хвилин, малі театральні форми – до 10 хв., фрагмент  лялькової  вистави –  до 25 хв., літературна композиція тривалістю до 10 хв., 2 різножанрові художні твори загальною тривалістю до 7 хв. один виконавець чи група читців. Тематика конкурсної роботи має відповідати темі Фестивалю.

Куди: роботи надсилаються на електронну адресу закладу ocdut@ukr.net у вигляді листа з прикріпленими матеріалами або прямого посилання з відкритим доступом на Google Drive.

Контактна особа: Круніч Юлія Олегівна, завідуюча художнім відділом – 0667928210.

 

Номінація “Образотворче  мистецтво

Мета: представити роботи, що відповідають темі фестивалю: “Митець та громадянин. Шляхи поєднання”, висвітлюють діяльність та творчість видатних українців у сфері літератури, поезії, мистецтва, науки і т. ін. та громадських діячів, які сприяли чи сприяють становленню української державності.

Необхідно: Для участі в заочному турі необхідно надіслати до оргкомітету роботи в матеріалі:- живопис (масло, акварель, гуаш, змішана техніка);

– графіка (ліногравюра, туш, графічний малюнок, пастель) формат не менше А3.

Куди: 25006, м. Кропивницький, вул. Шульгіних, 36, каб. 305. На відправленнях має бути помітка Фестиваль – номінація Образотворче мистецтво.

Контактні особи: Гладченко Тетяна Олексіївна, завідуюча відділом мистецтв – 0951390279; Казаєва Світлана Володимирівна, методист  – 0990759391.

 

Трансфер та розміщення учасників.

Трансфер: Оргкомітет забезпечує трансфер учасників до місця проживання та локацій проведення фестивалю.

Проживання: Готель «Київ», вартість розмішення 170 грн за одну особу на добу.

Харчування: Триразове, вартість 70 грн на добу.