Ми доведемо собі та світові, що ми – єдині!

Ми доведемо собі та світові, що ми – єдині!

У рамках відзначення Дня Соборності України та на виконання п.2 Рішення VІІ сесії ХІ скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей «Про проведення соціальної акції «Ланцюг єднання» в області було проведено об’єднавчу акцію.

З ініціативи молоді регіону по всій області було відтворено подію 1990 року, коли українці-патріоти утворили ланцюг єдності, взявшись за руки та з’єднавши два береги Дніпра, символізуючи єдність усіх частин нашої держави.

До проведення акції на місцях депутати Кіровоградського обласного парламенту дітей залучили представників громадськості та влади. Усі учасники мали змогу відчути себе частиною великої країни, голосно і впевнено заявити, що вони свідомі громадяни і що вірять в мрії наших дідів і прадідів про велику і могутню державу – Україну!

Акція «Ланцюг єднання», маю надію, стане ще однією традицією нашого парламенту, до якої з кожним роком буде долучатися все більше і більше учасників.

За рівень проведення заходу, залучення громадськості до акції на місцях та оперативність висвітлення інформації хочеться відмітити Вільшанський РПД, Знам’янський РПД, Бобринецький РПД, Олександрійський РПД та Парламент дітей та молоді Новоукраїнської ОТГ.

Тимофій Білокоз – Голова Кіровоградського ОПД.

Next Article
%d блогерам подобається це: