ІІІ етап XIX Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальних ігор серед школярів

ІІІ етап XIX Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальних ігор серед школярів
11 лютого 2018 року в Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся 3 етап Шкільного Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальних ігор.

Право приймати участь у ньому отримали чемпіони та призери районних та міських змагань з Кропивницького, Олександрії, Новоукраїнки, Малої Виски, Соколівки, Голованівського, Добровеличківського, Знам’янського, Кіровоградського, Компаніївського, Маловисківського, Новоархангельського, Новоукраїнського, Петрівського та Олександрівського районів.

Змагання проходили одночасно у 4-х ігрових залах Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості. Cуддівство забезпечила громадська організація «Кіровоградська обласна Ліга інтелектуального розвитку» (обласний осередок Ліги українських клубів).

Програму етапу складали:
1. Олімпійський Кубок області з “Що? Де? Коли?”
2. Чемпіонати з інтелектуальної гри «Своя гра»: командний та індивідуальний
3. Півфінал чемпіонату області з “Що? Де? Коли?”

Суддівська бригада визначила переможців:

1. Олімпійський Кубок області з “Що? Де? Коли?”
У старшій статусній групі (10-11 класи):
1. «Загін повільного реагування» (Кропивницький)
2. «Кришталева сова» (Новоукраїнка)
3. «Доллар по 8» (Кропивницький)

У молодшій статусній групі:
1. «Лідер» (Кропивницький)
2. «Олімп» (Олександрія)
3. «Парадокс» (Олександрія)

2. Чемпіонати з інтелектуальної гри «Своя гра»:
Командний залік

У старшій статусній групі:
1. «Форс – мажор» (Кропивницький)
2. «Загін повільного реагування» (Кропивницький)
3. «Глупий барсук» (Мала Виска)

У молодшій статусній групі:
1. «Лідер» (Кропивницький)
2. «Олімп» (Олександрія)
3. «В-612» (Мала Виска

Індивідуальний залік
У старшій статусній групі:
Місця
1. Дорошенко Вячеслав (Кропивницький)
2. Пономаренко Ольга (Добровеличківка)
3. Шкуринський Данило (Кропивницький)

У молодшій статусній групі:
Місця
1. Рибалка Миката (Кропивницький)
2. Лукашенко Максим (Олександрія)
3. Черняк Михайло (Кропивницький)

Саме ці 6 учасників отримали право представляти область на Чемпіонаті України зі «Своєї гри» в Одесі в березні 2018 року.

3. Півфінал чемпіонату області з “Що? Де? Коли?”
Право приймати участь у 4 фінальному етапі Шкільного Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальних ігор (Чемпіонати області з «Що? Де? Коли?» та «Ерудит-квартету») 4 березня 2018 року у Кіровоградському обласному ЦДЮТ отримали:
У старшій статусній групі:
1. «Загін повільного реагування» (Кропивницький)
2. «Кришталева сова» (Новоукраїнка)
3. «Глупий барсук» (Мала Виска)
4. «Експромт С» (Добровеличківка)
5. «Форс – мажор» (Кропивницький)
6. «Галілео» (Олександрія)
7. «Вище даху» (Новоукраїнка)
8. «NaVi» (Петрівський район)

У молодшій статусній групі:

1. «Парадокс» (Олександрія)
2. «Олімп» (Олександрія)
3. «Лідер» (Кропивницький)
4. «Дизель» (Новоукраїнка)
5. «Знай наших» (Соколівка)
6. «Легіон» (Мала Виска)
7. «Лідери» (Новоархангельськ)
8. «В-612» (Мала Виска)

Усім учасникам бажаємо подальших перемог та успіхів!
Фото –
Сергій Пляка (Serhii Pliaka)