EdCamp підкорює  Кіровоградщину

3 квітня 2018 на базі Хмелівського НВО Маловисківської районної ради відбувся неформальний захід під назвою: «(Не)конференція Міні-EdCamp Khmeljove».

Тема (не)конференції «Акметон. Кар’єра і Щастя. Індивідуальна траєкторія професійного зростання. Профілактика вигорання».

Захід проходив в рамках проекту  «Прозорість  і доброчесність  публічного сектору» , який виконується програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015 – 2018р.р.    при   підтримці  Міністерства освіти та науки України .

Основні принципи EdCamp : безкоштовність , незалежність , вільна ініціатива .Зміст  проекту  у локаціях  забезпечували   тренера з Києва, Харкова, Одеси, Полтави, Черкас , Кропивницького.

Активно приймали участь у роботі (не)конференції  представники Кіровоградського ОЦДЮТ. Зокрема Наталія Долгополова – завідувач методичним відділом –  ознайомила  учасників   з  системою  роботи   «Арт-лабораторію життєвих завдань», яка активно впроваджується в обласному ЦДЮТі   протягом останніх 4-х  років.

Оксана Береславська –  психолог – провела тренінг на тему «Творчий педагог – творча дитина».  Учасникам заходу була також представлена виставка методичної літератури  педагогічного колективу ЦДЮТу та  відеопрезентації Арт- лабораторій та   інноваційних проектів, які реалізуються у закладі. Представники  Міністертва освіти і науки  організували дискусію , у ході якої  учасники edcamp обговорювали   переваги  та недоліки  нової української школи.

Хмельове залишило незабутні враження, окремим пунктом хотілося б відзначити роботу педагогічного колективу Хмелівського НВО та зокрема директора Тутаєву Майю Олексіївну – координаторку проекту, як добру господиню, що не просто зорганізувала роботу заходу, але й особисто його модерувала.

Іван Полонець – методист обласного ЦДЮТу.