Відзначення 32-ої річниці Чорнобильської катастрофи в Кіровоградському обласному ЦДЮТ 

Відповідно до обласного плану заходів з підготовки та проведення 32-ої річниці Чорнобильської катастрофи, з метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, пам’яті жертв цієї техногенної ката строфи в Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості було проведено ряд заходів.

23-27 квітня у бібліотеці ЦДЮТ організовано тематичну виставку літератури «Чорнобиль немає минулого часу».
Для вихованців гуртків проведено годину спілкування «Пам’ятні дзвони Чорнобиля». Приємно вразило активне бажання дітей взяти участь у бесіді та обізнаність, з якою вони висловлювалися на доволі складну для цього віку тему.
Для дітей середнього віку організували тематичний лекторій. В його роботі активно приймали участь вихованці творчого об’єднання молодіжний клуб «Імідж». Учасники заходу переглянули презентацію про рятівників, які першими вийшли на лінію вогню і отримали смертельну дозу радіації, а також залучилися до обговорення фільму «Чорнобиль- за хвилину до аварії».
Присутні на заході прийшли до думки, що в серці треба мати милосердя та відвагу, щоби приходити на допомогу тим, хто її потребує. А також бути патріотом свого народу, щоб у потрібну хвилину стати на захист Батьківщини, прийняти правильне рішення, насамперед, думати про тих, хто нас оточує; мати власну відповідальність перед майбутніми поколіннями.
Олена Нагаєва- методист обласного ЦДЮТу.

 
Previous Article
Next Article
%d блогерам подобається це: