Ми у facebook

Untitled Document

 

Права дитини(Мульт)

Корисні ресурси

Untitled Document

 

 

 

Методичний портал

 

"Шкільний світ"

Наші партнери

Банер
Банер

АвторизацияВажливе

 


 

Вакансії

 

 

Цитати

Ділова кмітливість настільки нижча за освіту, що людина, що звикла до останнього, навряд чи випробовує схильність до першого. (Джордж Савил Галифакс)

Важливе

 

Погода

Статистика

Користувачі : 42
Зміст : 331
Посилання : 7
Переглянути хіти змісту : 254286
У Кіровограді пройшов Всеукраїнський семінар-практикум для завідуючих організаційно-масовими відділами позашкільних навчальних закладів Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 15 жовтня 2012, 08:09
Untitled Document

З 11 по 13 жовтня 2012 року у Кіровограді на базі Комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» прйшов Всеукраїнський семінар-практикум для завідуючих організаційно-масовими відділами позашкільних навчальних закладів на тему: «Формування базових компетентностей дітей та підлітків засобами дозвілевої діяльності в системі позашкільної освіти».
Такий семінар проходить в Україні вперше. І саме Кіровоградському обласному ЦДЮТ, який входить в п’ятірку кращих позашкільних закладів країни, випала честь зібрати у стінах закладу представників з 15 регіонів України та гостей із інших держав.

 
У Кіровоградському обласному ЦДЮТ розпочався перший в Україні семінар-практикум завідуючих організаційно-масовими відділами позашкільних навчальних закладів Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 13 жовтня 2012, 09:09
Untitled Document
11 жовтня 2012 року на базі Комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» в рамках святкування 75-річчя закладу розпочав роботу Всеукраїнський семінар-практикум завідуючих організаційно-масовими відділами позашкільних навчальних закладів. Тема семінару:  «Формування базових компетентностей дітей та підлітків засобами дозвіллєвої діяльності в системі позашкільної освіти».
 
Ювілей творчості та добра Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 10 жовтня 2012, 00:00
Untitled Document

Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості готується відзначати свій ювілей. Підготовка йде повним ходом. Теплота відносин, взаєморозуміння між педагогами, директором та вихованцями більше схожі на відносини у великій, дружній, добрій родині. Але родини бувають звичайні, а бувають творчі, творчість у яких є однією з ниточок, що з'єднують все воєдино. І це не мала сила, а величезний потенціал, тому, що вміння цінувати та створювати прекрасне дано не багатьом. У талановитих людей все виходить з серця та душі, а значить, живе в них, будучи суттю них самих.

 
Від учнівського самоврядування до стабільності країни Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
П'ятниця, 05 жовтня 2012, 08:49
Untitled Document

Стрімкий розвиток суспільства потребує від підростаючого покоління не лише обізнаності у нових технічних винаходах, а й розвитку  громадянської компетентності та підвищення соціальної активності.
Учнівське самоврядування – це перший крок дитини до світу громадської діяльності і спілкування з іншими, до формування життєвих цінностей, які у майбутньому визначатимуть її ставлення до навколишньої дійсності.
Саме для такої соціальної адаптації дітей та молоді, на базі Кіровоградського обласного ЦДЮТ у 2001 році був створений обласний парламент дітей.

 
Подорож «Росинки» до Греції – країни храмів, демократії й оливок Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Понеділок, 01 жовтня 2012, 11:01
Untitled Document

Греція… Країна богів, яка щороку для 40 тисяч українців стає приємним відкриттям і залишається мрією для інших. Мабуть кожна культурна людина мріє хоч краєм ока поглянути на прекрасні храми цієї країни, відчути дух історії та побачити гору Олімп. Галина Євгенівна Чайковська, керівник Народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Росинка» Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості, цього літа не тільки побувала в Греції, а й разом зі своїми вихованцями зійшла на власний творчий Олімп. Своїми враженнями вона поділилася з читачами.

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

Сторінка 28 з 28
© 2012 Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості