Ми у facebook

Untitled Document

 

Права дитини(Мульт)

Корисні ресурси

Untitled Document

 

 

 

Методичний портал

 

"Шкільний світ"

Наші партнери

Банер
Банер

АвторизацияВажливе

 


 

Вакансії

 

 

Цитати

В давнину люди вчилися для того, щоб удосконалювати себе. Нині вчаться для того, щоб здивувати інших. (Конфуцій)

Важливе

 

Погода

Статистика

Користувачі : 42
Зміст : 331
Посилання : 7
Переглянути хіти змісту : 254286
Всеукраїнський семінар-практикум з питань патріотичного виховання Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 11 жовтня 2016, 00:00

 

Всеукраїнський семінар-практикум для завідувачів відділів організаційно-масової роботи ПНЗ розпочав свою роботу 11 жовтня в місті Вінниця.
Базою для проведення заходу став Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної.
Тема семінару - виховання патріотично налаштованої та соціально активної особистості засобами організаційно-масової роботи в позашкільному навчально-виховному закладі. Учасниками семінару-практикуму стали заступники з НВР, завідуючі відділами організаційно-масової роботи, методисти - представники 16 обласних центрів.

 

 
Вихованка “Антаресу” привезла з Одеси перемогу! Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 06 жовтня 2016, 00:00

 

8 жовтня 2016 р. гостинна Одеса привітно зустріла юних талантів з більшості областей України. Кіровоградську область представляла Томаз Варвара, вихованка народного художнього колективу студії вокального мистецтва “Антарес” (керівник Дороганич О.С.) Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.

 

 
Фестиваль, море і сиртакі – шість днів “Час Піку” у Греції Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 03 жовтня 2016, 00:00

 

З 23 по 28 вересня 2016 р. вихованці народного художнього колективу ансамблю сучасної хореографії “Час Пік” (художній керівник – відмінник освіти України І. Мурована) Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості провели незабутні дні у Греції. На ХХVІ Міжнародному фольклорному фестивалі танцю у м. Ханіоті об’єднались у творчій діяльності прихильники мистецтва з різних куточків світу: Греції, Молдови, Росії, Румунії, Сербії, Словаччини, України та Чорногорії.

 

 
Вітаємо! Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 30 вересня 2016, 09:12

 
Вітаємо наші колективи! Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 13 вересня 2016, 12:45

 

Вітання з відзнакою

 
З 1 вересня! Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 01 вересня 2016, 06:16

 

Дорогі діти, коллеги, батьки! Щиро вітаємо всіх вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань. День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України та до людини як найбільшої гуманітарної цінності.

 

 
Колективи обласного ЦДЮТ привітали кропивничан з Днем Незалежності Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 25 серпня 2016, 11:26

 

24 серпня, в День Незалежності України, колективи Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості долучилися до святкування 25-річного ювілею створення нашої держави. Святковий концерт для жителів міста відбувся на площі Героїв Майдану.

 

 
Кіровоградські дитячі лідери в Українському інституті національної пам’яті Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 23 серпня 2016, 00:00

 

Активна молодь – активна у всьому. Підтвердженням цієї дімки є лідери учнівського самоврядування Кіровоградської області. Напередодні відзначення 25-ї річниці незалежності України слухачі обласної школи лідерів зустрілися із спеціалістами Національного інституту пам’яті. Минулого року під час навчальних занять в школі неодноразовим було обговорення питань щодо відновлення та збереження національної пам’яті, посилення уваги дітей до історії України, вивчення етапів боротьби за відновлення державності України та здійснення заходів з увічнення пам'яті учасників національно-визвольної боротьби, жертв голодоморів та політичних репресій.

 

 
Творче літо «Росинки» продовжується! Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Середа, 20 липня 2016, 12:13

 

З 21 червня по 11 липня 2016 року в Одесі в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» вихованці народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Росинка» Кіровоградського ОЦДЮТ (керівник – заслужений працівник культури України Галина Чайковська) взяли участь у Х Ювілейному Всеукраїнському дитячому конгресі «Зіркові канікули у «Світі талантів», де вкотре здобули Гран-прі фестивалю.

 

 
«Обдаровані діти у центрі уваги науки та педагогічної громадськості України» Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Понеділок, 18 липня 2016, 13:14

 

Літо – не лише пора канікул для дітей та відпусток для педагогів . Але це й найкращий час науковцям та педагогам зібратися разом , щоби обговорити актуальні питання виховання та навчання сучасних дітей.
Саме проблемам роботи з обдарованими дітьми була присвячена IX Міжнародна науково –практична конференція «Обдаровані діти – інтелектуальний потенціал держави»,яка відбулася 11-17 червня 2016 року у м. Чорноморську Одеської області на базі оздоровчого комплексу «Ювілейний».

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 28
© 2012 Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості