Ми у facebook

Untitled Document

 

Права дитини(Мульт)

Корисні ресурси

Untitled Document

 

 

 

Методичний портал

 

"Шкільний світ"

Важливе

 

Погода

Статистика

Користувачі : 42
Зміст : 316
Посилання : 7
Переглянути хіти змісту : 233590
Програми та проекти PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 5
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Untitled Document
Обласний конкурс районних позашкільних навчальних закладів

 

З метою пошуку нової ідеї функціонування позашкільних закладів, впровадження інноваційних технологій внавчально-виховиий процес Кіровоградським ОЦДЮТ проводяться обласні огляди-конкурси роботи позашкільних навчальних закладів.
Огляди-конкурси дають можливість вирішити нагальні завдання:  проведення системного аналізу, узагальнення кращого досвіду роботи позашкільних навчальних закладів та надання науково-методичної і практичної допомоги з проблем удосконалення змісту діяльності, впровадження нових форм і методів роботи.

 

Обласна Школа Лідерів учнівського самоврядування

 

Це програма систематичного навчання лідерів районних дитячих громад, яка проходить задистанційною формою (експеримент регіонального рівня). З 2001 року розпочато реалізацію проекту «Обласний парламентдітей», метою якого є координація обласного руху самоврядування.

 

 

 

 

 

 

 

Обласний чемпіонат КВН

 

Це багатоетапний захід із залученням школярів регіону у творчу та оригинільну діяльність із створення гумористичних виступів та мініатюр. Це творча майстерня, яскравим результатом якої є щорічне збільшення числа команд – учасниць відбіркового етапу чемпіонату КВН області.

 

 

 

 

 

 

 

Регіональна програма інтелектуального розвитку школярів Кіровоградської області

 

Основна мета програми - створення кращих умов для інтелектуального та духовного розвитку, реалізації творчого потенціалу дітей та  молоді, популяризація інтелектуальних форм дозвілля; активізація діяльності існуючих та створення нових осередків інтелектуального руху в Кіровоградській області; виявлення кращих команд області.
Щорічно проводяться чемпіонати Кіровоградської області  з «Що?Де?Коли?»,  «Брейн-рингу», «Своєї гри», «Даугавпілсу» серед школярів, Кубок області з інтелектуальних ігор серед молоді, відкриті інтелектуальні змагання ОЦДЮТ з інтелектуальної творчості, надається методична допомога у проведенні районних та міських турнірів.  

 

 

 

 

Обласне свято родинної творчості «Благослови, мати…»

 

Мета свята: залучення дітей та молоді до вивчення й збереження фольклору як першооснови національної культурної спадщини; відтворення виконавських традицій, національного вбрання, інструментарію народних ремесел; вивчення історії культурних традицій своєї Батьківщини через історію свого роду.

 

 

 

 

 

 

 

Обласний проект «Україна і світ»

 

Головною метою проекту є широке інформування дітей і підлітків Кіровоградської області про умови і шляхи європейської і євроатлантичної інтеграції України, як застави ефективності майбутніх інтеграційних процесів української держави.

 

 

 

 

 

 

 

Проект «Обдарована дитина»

 

Мета: створення якісного сучасного освітньо-виховного простору для становлення творчої обдарованості особистості дитини, її навчання, виховання та розвитку.
Даний проект є актуальним і перспективним для всієї системи позашкільної освіти, як провідної ланки безперервної освіти тому, що обдаровані діти є творчим і інтелектуальним потенціалом для розвитку нашого суспільства.

 

Обласний проект «Здорова нація – здорова дитина»

 

Метою проекту є створення умов для зміцнення фізичного, психічного, соціального, духовного здоров’я, психологічного комфорту дітей і молоді шляхом визнання пріоритету здорового способу життя як основного чинника збереження та зміцнення здоров’я за допомогою існуючих гуртків в ОЦДЮТ та в рамках заходів, на цю теми.

 
© 2012 Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості