Ми у facebook

Untitled Document

 

Права дитини(Мульт)

Корисні ресурси

Untitled Document

 

 

 

Методичний портал

 

"Шкільний світ"

Важливе

 

Погода

Статистика

Користувачі : 42
Зміст : 316
Посилання : 7
Переглянути хіти змісту : 233591
Відділи PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Untitled Document

МЕТОДИЧНА РОБОТА ЗАКЛАДУ:

 

 • розробка стратегії діяльності позашкільних закладів гуманітарно-естетичного профілю регіону з естетичного, громадянського, національного, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, інтелектуального розвитку та дозвілевої діяльності, впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес, надання методичної допомоги педагогам ОЦДЮТ;
 • надання педагогам області з означених питань консультативної допомоги та участь у підвищенні кваліфікації педагогічних кадрів;
 • методичне забезпечення обласних очно-заочних заходів для дітей;
 • узагальнення передового педагогічного досвіду роботи районних позашкільних закладів та кращих педагогів.

 

РЕСУРСНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

 

Інформатизація навчально-виховного процесу ОЦДЮТ та ПНЗ області, яка є запорукою створення умов для реалізації завдань позашкільної освіти.
Зміцнення статусу ОЦДЮТ:

 • як освітнього закладу із зразковими сучасними умовами щодо формування життєвої компетентності особистості;
 • як науково-методичного центру модернізації системи позашкільної освіти;
 • як центру гармонізації родинного та суспільного виховання.

Інформаційно-технологічне забезпечення педагогів, дітей та батьків ОЦДЮТ та ПНЗ області:

 • інформаційна підтримка педагогів, учнів і їх батьків;
 • видавництво інформаційної та методичної літератури, авторських робіт педагогів та вихованців;
 • популяризація діяльності закладу через власний сайт, друковані видання, засоби масової інформації, виставки та екскурсії, організацію й проведення презентацій та інші.

ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИЙ ВІДДІЛ

 

Основні напрями роботи педагогічного колективу:

 1. Організація дозвілево-масових заходів для вихованців закладу, учнів та студентської молоді міста і області: інтелектуальні, пізнавально-інформаційні, розважальні конкурсні програми, ігрові, театралізовані, дискотечні та шоу-програми; традиційні свята «іменинного тижня», новорічні та різдвяні свята, родинні вечори.
 2. Організація заходів у рамках руху «Даруй добро»: фестиваль-конкурс «Звичайне диво» для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування; фестиваль «Повір у себе» для дітей з обмеженими фізичними можливостями; Всеукраїнська акція «Почуйте всі» благодійної допомоги дітям з вадами зору.
 3. Методично-консультаційна та практична допомога педагогам, культорганізаторам, вихователям шкіл, позашкільних навчально-виховних закладів міста та області з питань організації дозвілево-масової діяльності.
 4. Розвиток нетрадиційних та впровадження інноваційних форм дозвілевої діяльності.

 

ХУДОЖНІЙ ВІДДІЛ

 

Художній відділ проводить апробацію інноваційних форм та методів організації навчально-виховного процесу в гуртках художньо-естетичного профілю. Педагоги відділу активно поширюють досвід своєї діяльності серед керівників гуртків Кіровоградської області та інших регіонів України.

 

ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНИЙ ВІДДІЛ

 

Відділ декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва об’єднує велике різноманіття гуртків, в яких відтворюються народні традиції, вивчається національна культурна спадщина, розвиваються сучасні напрями образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Основними завданнями педагогічного колективу є розвиток та реалізація духовного і творчого потенціалу особистості гуртківців; пошук, розвиток та підтримка юних талантів та обдаровань;
програмно-методичне забезпечення роботи профільних гуртків та творчих об’єднань в ОЦДЮТ та районних позашкільних навчальних закладах, спільна з Кіровоградським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти робота щодо підвищення кваліфікації педагогів області за напрямами декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва.

 
© 2012 Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості