Єврофест – 2019

18 травня 2019 року, в м. Кропивницькому в рамках відзначення Дня Європи в Україні відбувся обласний фестиваль «Єврофест – 2019».
Організатори фестивалю Кіровоградська обласна державна адміністрація, департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради м.Кропивницького, Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості, Рада євроклубів Кіровоградщини Кіровоградського обласного ЦДЮТ, Центр європейської інформації Кіровоградської обласної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського, Центр європейської інформації Представництва ЄС в Україні при ЦДПУ ім. Винниченка, Центр розвитку національних культур «Єдина родина», регіональне представництво ПРООН у Кіровоградській області.
Фестиваль розпочався з урочистостей на площі Героїв Майдану, під час яких з вітальним словом до учасників звернулися Сергій Кузьменко – голова Кіровоградської ОДА, Наталія Бойко – заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України, Юрій Рибачук – заступник Міністра культури України, Катерина Піскова – лідерка ради євроклубів Кіровоградщини Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.

Яскраве дійство «Парад країн», що проходив вулицею Дворцовою, вражав яскравістю та масовістю, адже, окрім євроклубівців та національних товариств міста та області у ході взяли участь фольклорні колективи – учасники обласного фестивалю «Калиновий спів» та вихованці Кіровоградського обласного ЦДЮТ – народні художні колективи хореографічний ансамбль “Росинка” (керівник Заслужений працівник культури України, Відмінник освіти України, кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня – Галина Чайковська), ансамбль сучасної хореографії «Час Пік»(керівник Заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук Ірина Мурована), оркестр духових інструментів “Зміна” (художній керівник Олександр Ніщеменко).

«Єврофест-2019» продовжився у Європейському містечку в ЦДЮТ у форматі барк-кемпу, головною метою якого стало розширення знань дітей та молоді про Глобальні цілі сталого розвитку. Працювали локації зі здорового способу життя від бігового клубу Kro Run Club, open space «Я маю право» від обласного управління юстиції, арт-майстерні декоративно-прикладного напряму, де можна було створити народну забавку та отримати майстер-клас від професіоналів та представників євроклубів міста та області в майстернях «Європейська красуня», «Створи народну забавку», «Арт-фейс», «Торцювання» та ін.

Концертна презентація країн Європи, виставки світлин «Європейські куточки у містах України», «Країни Європи моїми очима», малюнки та плакати «Європейське обличчя мого краю», відеопрезентації (короткометражні фільми та мультфільми) «Україна — Європа: очима молоді» та «Відкриваємо європейську Україну», «Європейський фотобум» вразили всіх учасників фестивалю.
Свої роздуми з теми «Україна — країна європейських цінностей» учасники «Єврофесту-2019» залишали на інтерактивному стенді.
Дякуємо усім, хто долучився до організації та до святкування обласного фестивалю «Єврофест-2019»!
До зустрічі на наших наступних заходах!

Більше світлин з Єврофесту-2019 за посиланнями: Європейське містечко у КОЦДЮТ || Хода

Вас повинно також зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *