Охорона дитинства

 1. Конституція України
 2. Закон України “Про охорону дитинства”
 3. Закон України “Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей”
 4. Закон України “Про прокуратуру”
 5. Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв”
 6. Закон України “Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей”
 7. Закон України “Про внесення змін до Закону України Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам”
 8. Конституція України
 9. Закон України “Про охорону дитинства”
 10. Закон України “Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей”
 11. Закон України “Про прокуратуру”
 12. Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв”
 13. Закон України “Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей”
 14. Закон України “Про внесення змін до Закону України Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам”
 15. Указ Президента України “Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей”
 16. Указ Президента України “Про додаткові заходи щодо посилення соціального захисту багатодітних і неповних сімей”
 17. Конвенція про права дитини
 18. Наказ Міністерства освіти і науки України від 25.12. 2006 № 844 “Про вжиття додаткових заходів щодо профілактики та запобігання жорстокому поводженню з дітьми”
 19. Наказ Міністерства освіти і науки України від 01.02.2010 № 59 “Про вжиття заходів щодо запобігання насильству над дітьми”
 20. Наказ Міністерства освіти України від 19.06.1996 № 216 “Про затвердження Інструкції про виготовлення і правила користування Єдиним квитком для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків”
 21. Методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо взаємодії педагогічних працівників у навчальних закладах та взаємодії з іншими органами і службами щодо захисту прав дітей
 22. Постанова КМУ “Про затвердження Порядку виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)”
 23. Лист Міністерства освіти і науки України “Про використання на сайтах навчальних закладів та установ системи освіти інформаційних банерів щодо захисту прав дитини”
 24. Наказ МОН № 1047 від 02 жовтня 2018 року “Про затвердження Методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами”
 25. Постанова ВР України “Про стан соціального захисту дітей та невідкладні заходи, спрямовані на захист прав дитини в Україні”
 26. Постанова КМУ від 28.07.2021 № 775 “Про внесення змін до Порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження”
 27. Лист МОНУ від 26.08.2021 № 1/9-423 “Про виконання вимог законодавства щодо захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі постраждали від жорстокого поводження”