Повірити у диво
Кіровоградський Обласний центр дитячої та юнацької творчості радо зустрічає дітей на своїх наворічних ранках у передсвяткові дні. Цього разу малеча потрапила на чарівне дійство «НО-НО-Новий рік – щастя для всіх». Діти знайомляться с досить милим песиком з притулку, але, на жаль, він не вірить ані в Санту, ані в новорічне диво. Разом зі своїми друзями та з дітьми він потрапляє у неймовірні пригоди, оповиті новорічною магією, і врешті решт знаходить собі господаря! І знаєте кого? Санту і місіс Санту! Діти щиро раділи за нашого героя, танцювали та співали разом з ним!
Новорічну виставу підготували вихованці народних художніх колективів нашого центру: студiя вокального мистецтва «Антарес» (керівник – Олена Дороганич), студія сучасної естрадної дитячої пісні «Вікторія» (керівник – Вікторія Гаваза – Відмінник освіти України), ансамбль сучасної хореографії «Час пік» (керівник – Ірина Мурована – Заслужений працівник освіти України) та театр-студiя «Маска» (керівник – Надія Фільченкова – Відмінник освіти України).
Творча група : режисер – Лариса Сивоконь (Відмінник освіти України), режисер – постановник – Надія Фільченкова (Відмінник освіти України), відеомонтаж – Артем Листопадов, музичне оформлення – Олег Савчук, Валентин Поворозник, автори сценарію та культорганізатори – Олена Коротка та Сергій Ільїн.
Після закінчення казки весела дискотека, солодощі та сюрпризи.
![](http://ocdut.kr.ua/wp-content/uploads/2018/12/48412561_2189427981307969_1032185524330168320_o.jpg)
![](http://ocdut.kr.ua/wp-content/uploads/2018/12/49236694_2189428094641291_3117912769588887552_o.jpg)
![](http://ocdut.kr.ua/wp-content/uploads/2018/12/49029594_2189428084641292_4169674209393377280_o.jpg)
![](http://ocdut.kr.ua/wp-content/uploads/2018/12/48395588_2189427974641303_5513662230425501696_o.jpg)
![](http://ocdut.kr.ua/wp-content/uploads/2018/12/48424725_2189427987974635_6825610632948088832_o.jpg)