Запрошуємо: Асинхронний Кубок області з “Що? Де? Коли?” (заочний)

Відповідно до листа управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації від 10 жовтня 2020 року № 35-12\2818\0.35 «Про проведення XХІІ обласного чемпіонату з інтелектуальних ігор серед школярів сезону 2020/2021 навчального року» 1 етап Чемпіонату проводиться 4-13 листопада 2020 року: Асинхронний Кубок з гри “Що? Де? Коли?” (заочний).
У І етапі чемпіонату беруть участь команди будь-якого закладу освіти (школи, позашкільного закладу, гуртка, громадського об’єднання тощо), зареєстровані Оргкомітетом турніру у відповідному порядку (кількість команд від кожної адміністративно-територіальної одиниці не обмежена).
На питаннях Асинхрону можливе проведення регіональних чемпіонатів за умови виконання усіх санітарн-епідеміологічних вимог.
Асинхронний турнір – це заочна форма змагань, яка передбачає узгоджене проведення у визначений термін ігор на одному й тому ж пакеті питань в декількох різних населених пунктах. Представники на місцях отримують питання по інтернету, проводять змагання і надсилають в оргкомітет звіти з результатами (у триденний термін).
Для участі необхідно подати заявку (kizval@ukr.net з приміткою “Асинхрон_назва району/міста») до 4 листопада 2020 року. У заявці обов’язково вказати регіон, заклад, ПРІЗВИЩЕ, ім’я, по-батькові відповідального за проведення з контактними телефонами та електронною адресою, на яку буде вислано пакет питань (30) та інструкції не пізніше 23.59 24 4 листопада 2020 року.
Асинхрон можна відіграти за узгодженням з Оргкомітетом у більш зручний для закладу час.
Запрошуємо до співпраці!

Вик. Кизименко В.О. 0992887660

Вас повинно також зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *