ПІДСУМКИ ДРУГОГО ФЕСТИВАЛЬНОГО ДНЯ
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
Голова журі – Тетяна Стрітьєвич привітала теплими словами з відкриттям виставки та зазначила, що всі учасники – здібні, талановиті й обдаровані, наповнені позитивним сприйняттям світу і вірою у майбутнє!
На виставці були представлені роботи в техніці живопису, графіки та змішаних технік, які є втіленням як безмежної дитячої фантазії, так і особистого бачення світу, його унікальності. Не зважаючи на те, що малюнки були виконані різними техніками, різними віковими категоріями дітей, їх об’єднує одне – всі вони надзвичайно яскраві, оптимістичні та заряджені неймовірною енергетикою.
Не менш цікавим виявився „Творчий fusion” майстер-класи з незвичайними техніками виконання та креативністю, від керівників гуртків відділу народних мистецтв Кіровоградського обласного ЦДЮТ.
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
У другій частині відбулося знайомство з режисером-постановником вистави реквієму “Дівчатка або Танець під дощем” Інною Валуйко та перегляд самої вистави, яка не залишила глядача байдужим. Тема та зміст вистави актуальні й сьогодні, на жаль… Глядачі подарували “віртуальні аплодисменти” артистам у вигляді вподобайок та коментарів.
А для тих, хто не встиг відвідати “театральну майстерню”, запрошуємо до перегляду: https://youtu.be/LJBEvCXKHzk
![🤗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t10/1.5/16/1f917.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![🔜](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t38/1.5/16/1f51c.png)
![💥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1.5/16/1f4a5.png)
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3b/1.5/16/2b50.png)
![🌟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t39/1.5/16/1f31f.png)