Кубок до Міжнародного дня кіно: підсумки

28 грудня позначено в календарі як Міжнародний день кіно. Це професійне свято людей, що працюють у галузі кіновиробництва. Відзначають його також численні шанувальники кіно у всьому світі. З’явившись ще в XIX столітті, кінематограф одразу став сенсацією. Він відкрив людям можливість перебувати в абсолютно новій реальності – в світі по той бік екрана. У кіномистецтві поєднуються естетичні властивості театру, літератури, образотворчого мистецтва та музики на основі властивих лише йому виражальних засобів, головне з яких фотографічна природа кінозображення та монтаж. Кожного дня мільйони людей і вдома, і в кінотеатрах проводять час за переглядом фільмів найрізноманітніших жанрів.
До цього дня Кіровоградським обласним центром дитячої та юнацької творчості підготовлений та проведений 22-23 грудня онлайн Всесвітній Кубок з інтелектуальної гри «Український узвіз» до Міжнародного дня кіно. Представлені змагання входять у залік 4 етапу ХХІV відкритого Чемпіонату Кіровоградщини з інтелектуальних ігор серед школярів сезону 2022\2023 навчального року.
Мета Кубку – популяризація знань про світове та українське кіно; створення умов для формування інтелектуально розвиненої особистості; розвиток творчо-пізнавального потенціалу учасників; формування у дітей та молоді національно-патріотичних цінностей.
ℹ️ Кубок відповідно концепту «Думка онлайн» – відкритий турнір, в якому мали можливість брати участь гравці будь-якого закладу освіти, громадського об’єднання від 7 до 124 років у 6 статусних групах:
дитяча група – учні до 7 класів (включно) закладів загальної середньої освіти;
ювенальна група – учні 8 та 9-х класів закладів загальної середньої освіти;
юніорська група – учні 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти (або учні інших закладів освіти, які поступили на навчання після закінчення 9-го класу);
молодіжна група – студенти вищих навчальних закладів тощо (18-24 роки)
педагогічна група – 24-124 роки
батьківська група – 24-124 роки
➡️Учасники 22 або 23 грудня 2022 року у будь-який час з 00:00 до 23:59 заходили самостійно за гіперпокликанням у Google форму, заповнювали довідкові дані і відповідали на 84 питання з різноманітних інтелектуальних ігор (за форматом класичної гри «Ерудит-лото», питання і варіанти відповіді – треба вибрати один).
Вітаємо переможців та тренерів переможців!
Дипломи та грамоти
(протягом 3-10 робочих днів з дня публікації)
Запрошуємо 23-24 січня 2023 року до Всесвітнього Кубку з інтелектуальної гри «Український узвіз» до Дня Соборності України.
ℹ️ Інформаційна підтримка у групі Fаcebook та сайт закладу

Вас повинно також зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *