Розклади занять творчих об’єднань, гуртків на 2020-2021 н.р.
Вокальний напрям:
Студія вокального мистецтва “Антарес”
Детальніше про студію вокального мистецтва “Антарес”
Прізвище, ім’я, по батькові педагога | понеділок | вівторок | середа | четвер | п’ятниця |
Дороганич Олена Сергіївна |
13:30-20:30 | 13:00-20:00 | 13:00-20:00 | 13:00-20:00 | 13:30-15:30 |
Чехун Світлана Юріївна |
13:00-14:00
15:00-18:00 |
14:00-16:00
17:00-18:00 |
Студія сучасної естрадної дитячої пісні “Вікторія”
Детальніше про cтудії сучасної естрадної дитячої пісні “Вікторія”
Прізвище, ім’я, по батькові педагога | понеділок | вівторок | середа | четвер | п’ятниця | субота | неділя |
Гаваза Вікторія Степанівна Політовська Вікторія Анатоліївна |
13:00-20:00 | 13:30-18:30 | 13:00-19:00 | 13:00-20:00 | 13:30-18:30 |
Хореографічний напрям:
Ансамбль сучасної хореографії “Час пік”
Детальніше про Народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії “Час пік”
Групи | Прізвище, ім’я, по батькові педагога | понеділок | вівторок | середа | четвер | п’ятниця | субота | неділя |
5-річки 1 | Джобадзе В.І. | 11:00-13:00 | 11:00-13:00 | |||||
5-річки 2 | Джобадзе В.І. | 13:00-15:00 | 13:00-14:00 | |||||
6-річки | Хлебович В.О. | 13:00-15:00 | 13:00-14:00 | 13:00-15:00 | ||||
1 клас | Чернова О.І. | 15:00-17:00 | 14:00-16:00 | 14:00-15:00 | ||||
2 клас | Хлебович В.О. | 15:00-17:00 | 14:00-16:00 | 15:00-17:00 | ||||
3 клас | Хлебович В.О. | 13:00-15:00 | 13:00-15:00 | 9:00-11:00 | ||||
4 клас | Хлебович В.О. | 15:00-17:00 | 15:00-17:00 | 11:00-14:00 | ||||
5 клас | Хлебович В.О. | 17:00-19:00 | 17:00-19:00 | 14:00-17:00 | ||||
6 клас | Чернова О.І. | 15:00-17:00 | 16:00-18:00 | 16:00-17:00 | ||||
7 клас | Мурована І.В. | 16:00-18:00 | 17:00-18:00 | 9:00-10:00
10:00-12:00 |
||||
7 клас | Хлебович В.О. | 17:00-18:00 | ||||||
8 клас | Чернова О.І. | 17:00-18:00 | 18:00-20:00 | 11:00-12:00
12:00-14:00 |
||||
9 клас | Чернова О.І. | 17:00-20:00 | 17:00-19:00 | 14:00-15:00 | ||||
8-9 клас | Мурована І.В. | 15:00-18:00 | ||||||
10-11 клас | Мурована І.В. | 18:00-21:00 | 18:00-21:00 | 16:00-18:00 | 12:00-13:00 | |||
10-11 клас | Чернова О.І. | 18:00-21:00 | ||||||
старша група | Мурована І.В. | 18:00-21:00 | 18:00-21:00 | 15:00-17:00 | ||||
старша група | Чернова О.І. | 15:00-17:00 | ||||||
групи хлопців | Данілов І.В. | 18:00-19:00
19:00-21:00 |
18:00-20:00 | 9:00-11:00
11:00-13:00 |
Хореографічний ансамбль “Росинка”
Детальніше про Народний художній колектив хореографічний ансамбль “Росинка”
Прізвище, ім’я, по батькові педагога | понеділок | вівторок | середа | четвер | п’ятниця | субота | неділя |
Чайковська Галина Євгенівна |
16:00-21:00 | 16:00-21:00 | 16:00-21:00 | 16:00-21:00 | 18:00-21:00 | 9:30-16:30 | |
Чайковський Володимир Олексійович |
18:00-21:00 | 16:00-21:00 | 18:00-21:00 | 16:00-21:00 | 18:00-21:00 | 9:30-16:30 | |
Пятова Маргарита Володимирівна |
14:00-20:00 | 14:00-18:00 | 14:00-20:00 | 14:00-20:00 | 10:00-18:00 | ||
Червона Ірина Авреліївна |
13:15-18:00 | 14:00-16:00 | 13:15-17:15 | 14:00-16:00 | 13:15-18:15 | 11:00-16:00 | |
Орел Юрій Олександрович |
18:00-21:00 | 18:00-21:00 | 13:00-16:00 |
Інструментальна музика:
Оркестр народних інструментів “Орія”
Детальніше про Народний художній колектив оркестр народних інструментів “Орія”
Прізвище, ім’я, по батькові педагога | понеділок | вівторок | середа | четвер | п’ятниця | субота | неділя |
Матрос Софія Володимирівна | 13:00-20:00 | 16:00-20:00 | 15:00-20:00 | 13:00-20:00 | 12:00-19:00 | ||
Дон Анатолій Анатолійович | 13:00-20:00 | 14:00-17:00 | 13:00-18:00 | 10:00-17:00 | |||
Дон Світлана Василівна | 13:00-19:00 | 10:00-12:00 14:00-18:00 |
10:00-12:00 14:00-18:00 |
||||
Холіна Світлана Василівна | 13:00-19:00 | 13:00-19:00 | 12:00-18:00 | ||||
Фареник Антон Євгенович | 14:00-19:00 | ||||||
Штука Юрій Валерійович | 13:00-18:00 | 13:00-15:00 | 13:00-18:00 | 9:00-14:00 | |||
Романенко Роман Іванович | 12:00-17:00 | 12:00-17:00 | 12:00-19:00 | ||||
Федосєєв Руслан Валентинович | 13:00-20:00 | 14:00-18:00 | 13:00-20:00 | ||||
Федосєєва Людмила Вікторівна | 13:00-19:00 | 13:00-16:00 | 13:00-19:00 | ||||
Лисенко Алла Олексіївна | 14:00-18:00 | 13:00-18:00 | 13:00-18:00 | ||||
Польовий Дмитро Олегович | 15:00-20:00 | 15:00-20:00 | 14:00-19:00 |
Оркестр духових інструментів “Зміна”
Детальніше про Народний художній колектив оркестр духових інструментів “Зміна”
Прізвище, ім’я, по батькові педагога | понеділок | вівторок | середа | четвер | п’ятниця | субота | неділя |
Ніщеменко Олександр Андрійович | 12:00-19:00 | 12:00-15:00 | 12:00-19:00 | 12:00-19:00 | 12:00-19:00 | ||
Кравченко Михайло Іванович | 13:00-20:00 | 13:00-15:00 | 13:00-20:00 | 13:00-20:00 | 13:00-20:00 | ||
Овчаров Олександр Олександрович | 13:00-17:00 | 13:00-16:00 | 13:00-17:00 | 13:00-16:00 | 14:00-17:00 | ||
Івлєва Юлія Станіславівна | 16:00-19:00 | 16:00-19:00 | 16:00-19:00 | ||||
Овчаров Олександр Олександрович | 15:30-19:30 | 13:00-17:00 | 13:00-17:00 | ||||
Міроненко Олексій Юрійович | 14:00-17:00 | 14:00-17:00 | 14:00-17:00 | ||||
Панасовець Сергій Анатолійович | 17:00-19:00 | 17:00-19:00 | 16:00-18:00 | 17:00-19:00 | |||
Говоруха Павло Валентинович | 14:00-19:00 | 13:00-16:00 | 14:00-19:00 | 13:00-18:00 | 14:00-19:00 |
Ансамбль бандуристів “Орія”
Детальніше про Народний художній колектив ансамбль бандуристів “Орія”
Прізвище, ім’я, по батькові педагога | понеділок | вівторок | середа | четвер | п’ятниця | субота | неділя |
Чанковська Алевтина Миколаївна | 13:00-20:00 | 13:00-20:00 | 13:00-19:00 | 10:30-15:30 | 12:00-17:00 | ||
Соф’янчук Тетяна Сергіївна | 15:30-19:30 | 11:00-15:00 |
Декоративно-прикладне та образотворче мистецтво:
Cтудія образотворчого мистецтва “Соняшник”
ПІБ педагога | понеділок | вівторок | середа | четвер | п’ятниця | субота | неділя |
Гончаренко І.В. (401) «Образотворче мистецтво» |
13:00-17:00 | 13:00-15:00 15:00-19:00 |
11:00-14:00 | ||||
Гноєва С.О. (408) «Образотворче мистецтво» |
13:00-17:00 | 13:00-17:00 | |||||
Гончаренко І.В. (421) “Колаж” |
16:00-19:00 | 14:00-17:00 | |||||
Гончаренко І.В. (308) “Комп’ютерна графіка” |
14:00-16:00 | 17:00-19:00 | 10:00-12:00 | ||||
Хворост А.В.(401) “Графіка, ліногравюра” |
15:00-17:00
17:00-19:00 |
13:00-15:00
17:00-19:00 |
10:00-12:00
12:00-14:00 |
Студія образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Писанка»
Прізвище, ім’я, по батькові педагога | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | Субота | Неділя |
Стороженко Світлана Василівна | 1300-1900 | 1300-1900 | 900-1500 | ||||
Приходько Крістіна Анатоліївна | 1330– 1730 | 1330-1730 |
гурток “Валяння з вовни”
Назва заняття | понеділок | півторок | середа | четвер | п’ятниця | субота | неділя |
Валяння з вовни | 16:00-19:00 | 13:00-16:00 | 10:00-12:00
12:00-14:00 14:00-17:00 |
10:00-12:00
12:00-15:00 15:00-17:00 |
|||
Квілінг | 16:00-18:00 | 15:00-17:00 |
Гурток “Іграшки-сувеніри” (креатив-студія “Карусель”)
Понеділок: 13:00 – 16:00; 16:00 – 18:00
Вівторок: 13:00-16:00; 16:00-18:00
Субота: 10:00-13:00; 13:00-16:00; 16:00-18:00
Студії раннього розвитку:
Студія розвитку дитини “Веселка”
Прізвище, ім’я, по батькові педагога | понеділок | вівторок | середа | четвер | п’ятниця | субота | неділя |
Шалига Світлана Михайлівна |
8:00-12:00 15:00-17:00 |
8:00––17:00 | 8:00-12:00 | 8:00-12:00 15:00-17:00 |
8:00-17:00 | 8:00-12:00 | |
Пасічник Анна Володимирівна |
15:00-17:00 | 9:00-10:00
10:00-11:00 |
11:30-12:30 | 9:00-10:00
10:00-11:00 |
|||
Червона Ірина Аврелівна |
9:00-11:00 | 9:00-11:00 |
Студія дошкільної підготовки та виховання “Горішок”
Група | понеділок | вівторок | середа | четвер | неділя |
1-А (ауд. № 304) |
08:00-09:00 Навчання грамоти 09:00-11:00 Соціалізація дитини Художня творчість |
08:00-09:00 Навчання грамоти Математика Природа і дозвілля |
|||
1-Б (ауд. № 307) |
09:00-12:00 Навчання грамоти Математика Природа і дозвілля |
09:00-11:00 Соціалізація дитини Художня творчість 11:00-12:00 Навчання грамоти |
|||
1-В (ауд. № 304) |
08:00-11:00 Навчання грамоти Математика Природа і дозвілля |
11:00-13:00 Навчання грамоти 09:00-14:00 Соціалізація дитини Художня творчість |
|||
1-Г (ауд. № 304) |
11:00-14:00 Навчання грамоти Математика Природа і дозвілля |
11:00-13:00 Соціалізація дитини Художня творчість 13:00-14:00 Навчання грамоти |
|||
2-A (ауд. № 307) |
09:30-11:30 Мовленнєвий розвиток Логічне мислення |
09:30-11:30 Мовленнєвий розвиток Логічне мислення 11:30-12:30 Соціалізація дитини Художня творчість |
Науково-технічний напрям:
Основи програмування
Підгрупа | понеділок | вівторок | середа | четвер | п’ятниця |
І | 16:00-18:00 | 16:00-18:00 | |||
ІІ | 16:00-18:00 | 16:00-18:00 |
Театральний напрям:
Театр-студія “Маска”
Прізвище, ім’я, по батькові педагога | понеділок | вівторок | середа | четвер | п’ятниця | субота | неділя |
Фільченкова Надія Олексіївна | 15:00-21:00 | 14:00-21:00 | 09:00-16:00 | ||||
Валуйко Інна Вікторівна | 15:00-18:00 | 14:00-21:00 | 15:00-19:00 | 16:00-17:00 | |||
Чехун Світлана Юріївна | 14:00-18:00 | 10:00-16:00 | |||||
Руднік Олена Миколаївна | 14:00-20:00 | ||||||
Політаєва Валентина Григорівна | 16:00-19:00 | 10:00-13:00 |
Студія художнього слова “Юність”
Прізвище, ім’я, по батькові педагога | понеділок | вівторок | середа | четвер | п’ятниця | субота | неділя |
Політаєва Валентина Григорівна | 15:00-18:00 | 15:00-16:00 | 13:30-14:30 15:30-18:30 |
9:00-10:00 13:00-16:00 |
Шоу-театр молодіжного клубу “Імідж”
Прізвище, ім’я, по батькові педагога | понеділок | вівторок | середа | четвер | п’ятниця | субота | неділя |
Долгополова Наталія Костянтинівна | 16:00-18:00 | 17:00-18:00 | 16:00-17:00 18:00-19:00 |
17:00-21:00 | 16:00-17:00 18:00-19:00 |
||
Усатенко Ольга Олександрівна | 18:00-20:00 | 17:00-20:00 | 18:00-20:00 | 17:00-19:00 | |||
Круніч Юлія Олегівна | 16:00-18:00 | 16:00-17:00 | 16:00-19:00 | 16:00-17:00 | 12:00-14:00 | ||
Ставріаніді Стогодюк Вікторія Іллівна | 17:00-19:00 | 17:00-19:00 | 17:00-20:00 | 17:00-19:00 | |||
Ільїн Сергій Олександрович | 17:00-18:00 | 16:00-18:00 | 14:30-16:30 | ||||
Мельник Кирил Володимирович | 16:30-18:30 | 16:30-18:30 | 16:30-18:30 | ||||
Гончаренко Анна Андріївна | 17:00-19:00 | 16:00-18:00 |