Результати ХХІV Всеукраїнського відкритого Фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченому Всесвітньому Дню Землі, у номінації “Декоративно-прикладне мистецтво”

Довгоочікуванні результати ХХІV Всеукраїнського відкритого Фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченому Всесвітньому Дню Землі!

Номінація “ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО”

Журі у складі:
Голова – Стрітьєвич Тетяна Миколаївна – завідувач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, доцент, кандидат педагогічних наук, член Спілки дизайнерів України.
Члени журі:
– Гарбузенко Лариса Володимирівна – старший викладач кафедри хореографічних дисциплін, образотворчого мистецтва та дизайну (секції образотворчого мистецтва та дизайну), член Спілки народних майстрів України.
– Кулініч Лариса Олександрівна – старший викладач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Журі номінації провело оцінку erektionsproblem se робіт учасників конкурсу. І було вирішено:

Гран Прі фестивалю присудити:
Правосудовій Маргариті
вихованці гуртка «Іграшки – сувеніри» (Етномайстерня «Лагода) комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості»
керівник: Правда Наталія Іванівна

Переможці серед учасників очного туру в старшій віковій категорії:

І місце
1. Назарук Еві-Марії
вихованці Профільної школи образотворчого мистецтва Рівненського міського Палацу дітей та молоді
керівник: Пілюгіна Наталія Сергіївна

ІІ місце
1. Даниловій Софії 
вихованці зразкового художнього колективу «Студія рукоділля «Fancy», позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району» Запорізької міської ради Запорізької області
керівник: Суханова Оксана Анатоліївна
2. Табунець Юлії
вихованці гуртка «Арт – Компот» Кіровоградського районного центру дитячої та юнацької творчості при комунальному закладі «Бережинська ЗШ I-III ступенів» Кіровоградської районної ради Кіровоградської області
керівник: Фролова Ольга Миколаївна
ІІІ місце
1. Тимко Анні
вихованка гуртка «Творча майстерня» Ніжинського Будинку дітей та юнацтва Чернігівської області
керівник: Хоменко Юлія Володимирівна
2. Поліщук Дар’ї
вихованці зразкового художнього колективу «Креатив – студія «Орхідея» комунального закладу «Вінницький міський палац дітей та юнацтва
ім. Л. Ратушної», м. Вінниця
керівник: Мохар Ірина Анатоліївна
3. Пісній Олені
вихованці народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник» комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості»
керівник: Гончаренко Ірина Володимирівна

Визначення переможців серед учасників очного туру в середній віковій категорії:

І місце
1. Кравченко Олександрі
вихованці народного художнього колективу студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Писанка» комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості»
керівник: Стороженко Світлана Василівна
2. Коваль Владиславі
вихованка гуртка «Творча майстерня» Ніжинського Будинку дітей та юнацтва Чернігівської області
керівник: Хоменко Юлія Володимирівна

ІІ місце
1. Жупановій Марині 
вихованці зразкового художнього колективу «Креатив – студія «Орхідея» комунального закладу «Вінницький міський палац дітей та юнацтва
ім. Л. Ратушної», м. Вінниця
керівник: Мохар Ірина Анатоліївна
2. Салогуб Анастасії
вихованці гуртка «Валяння з вовни» комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості»
керівник: Петріщева Світлана Георгіївна
3. Чорноморець Вікторії
вихованці «Етно-арт», гурток ковроплетіння комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»
керівник: Добровольська Валентина Яківна

ІІІ місце
1. Лісовець Катерині 
вихованці гуртка «Творча майстерня» Ніжинського Будинку дітей та юнацтва Чернігівської області
керівник: Хоменко Юлія Володимирівна
2. Потужній Валерії
вихованці зразкового художнього колективу творчого об’єднання
«М’яка іграшка» Новомиргородського районного центру дитячої та юнацької творчості, м. Новомиргород, Кіровоградська область
керівник: Мартинова Ольга Іванівна
3. Тістечок Софії
вихованці гуртка «Дивосвіт іграшки» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області
керівник: Осташкова Валентина Архипівна.

Перегляньте більше світлин з церемонії нагородження переможців

Вас повинно також зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *