Кіровоградщина відзначає День Європи

Щорічно, з 2003 року третьої суботи травня в Україні святкується День Європи.
18 травня з 10.00 до 14.30 у Ковалівському парку міста Кропивницького у рамках відзначення Дня Європи в Україні відбудеться фестиваль «Єврофест – 2019».
Організатори фестивалю: Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості, Рада євроклубів Кіровоградщини, Центр європейської інформації Кіровоградської обласної наукової бібліотеки ім. Б. Чижевського, Центр європейської інформації Представництва ЄС в Україні при ЦДПУ ім. Винниченка, управління освіти, науки, молоді та спорту, управління комунікації з громадськістю Кіровоградської облдержадміністрації, управління освіти, департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради м. Кропивницького, Центр розвитку національних культур «Єдина родина» за підтримки Представництва ЄС в Україні.
«Єврофест – 2019» об’єднує діяльність євроклубів Кіровоградщини та проєвропейські громадські ініціативи. Цього року активну участь беруть
34 євроклуба м. Кропивницького та Кіровоградської області, громадські організації «Полонія», «Нашіте Хора», «Розвиток», «Союз вірмен України в Кіровоградській області», «Інтелігенція ромів Кіровоградщини».
Заходи фестивалю різноманітні, цікаві, яскраві та змістовні. Ковалівський парк м. Кропивницького перетвориться на Європейське містечко, у рамках якого будуть працювати творчі майстерні, інформаційні та ігрові майданчики, де можна буде отримати інформацію про можливості навчання та волонтерства в Європі, взяти участь у цікавих іграх, вікторинах, конкурсах. Кожен мешканець нашого міста зможе переглянути виставки кращих робіт талановитої молоді, що присвячені Дню Європи. Про європейські цінності, глобальні цілі десятиліття, особливості історії та культури країн Європейського Союзу можна буде дізнатись під час презентацій євроклубів Кіровоградщини та національних товариств. Діяльність спортивного майданчика допоможе розвинути спритність та командний дух учасників фестивалю. У рамках роботи Європейського містечка планується проходження цікавих станцій квесту на тему: «Глобальні цілі сталого розвитку».
Запрошуємо мешканців та гостей міста взяти активну участь у святкуванні Дня Європи в України.
Чекаємо на вас 18 травня 2019 року з 9.00 до 14.30 на пл. Героїв майдану та у Ковалівському парку міста Кропивницького.
Початок «Єврофесту» 18 травня о 9. 00.

Детальну інформацію можна отримати у методиста Кіровоградського обласного ЦДЮТ Валерія Кизименко.
Контактний телефон: 0992887660
e-mail: ocdut@ukr.net

Вас повинно також зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *