Карантин триває і ми продовжуємо займатися дистанційно! Керівники Народного художнього колективу України хореографічного ансамблю «Росинка» Кіровоградського обласного ЦДЮТ використовують для цього всі доступні засоби. Online заняття в Zoom PRO (без обмежень у часі), завдання та челенджі на наших сторінках у Instagram, Viber, Facebook та Youtube. Щиро радіємо активності наших вихованців та їх готовності працювати за будь-яких умов!
Tags: Росинка
Вас повинно також зацікавити...
-
#RosynkAntiviruschallenge
by sancho_admin · Published 23 Березня, 2020
-
-
Методичний відділ Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості тримає стрій
by sancho_admin · Published 22 Березня, 2022 · Last modified 23 Березня, 2022