Інтелект нації

3 вересня 2021 року Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості проводить онлайн ІІ сесію відкритого Кубку Кіровоградщини з інтелектуальної гри «Ерудит», присвяченого 30-річчю Незалежності України (учасники І сесії в цих змаганнях вже не приймають участь – для усіх буде ще можливість взяти участь 10 вересня у Суперкубку).
Завданнями гри і є виховання патріотичних почуттів, національної свідомості, гідності, приналежності до рідної землі, народу, до своєї Батьківщини – України; розвиток пізнавальної компетентності учасників.
Кубок проводиться за концептом «Думка-онлайн», основна ідея якого полягає у тому, щоб класичні інтелектуальні ігри адаптувати до дистанційних, онлайн режимів проведення.
Онлайн «Відкритий Кубок Кіровоградщини з інтелектуальної гри «Ерудит», присвячений 30-річчю Незалежності України» – це індивідуальний вид інтелектуальних змагань, який входить у програму XХІІІ Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальних ігор серед школярів сезону 2021-2022 (І етап).
ℹ Кубок є відкритим турніром, в якому можуть брати участь гравці будь-якого закладу освіти, громадського об’єднання, педагоги та батьки (7 вікових категорій: дитяча – 1-5 класи; молодша – 6-7 класи; середня – 8-9 класи; старша – 10-11 класи; молодіжна – 18-24 роки; педагоги – 25-125 років, батьки – 30-125 років; професіонали – 25-125 років).
👉 Відкриття Кубку  3 вересня о 14.00 – трансляція закріплена на головній сторінці каналу Кіровоградського обласного ЦДЮТ http://bit.do/you_ocdut
ℹ Кубок для учасників складається з 50 питань (класична гра «Ерудит-лото», в якій пропонуються питання і три варіанти відповіді – треба вибрати один).
Учасники Кубку самостійно заходять за посиланням, яке буде надане на відкритті і заповнюють гугл-форму.
🕐 Пакет питань Кубку буде у вільному доступі тільки 60 хвилин – 14.10 – 15.10
Кількість дозволених спроб – 1. Зараховується тільки одна спроба (перша).
⤵️ Загальна таблиця результатів буде у групі Fаcebook після 3 вересня
🏆 Усі учасники отримають сертифікати, переможці дипломи, керівники переможців – подяки (результати та нагородження)

Вас повинно також зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *