У рамках обласного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», який щорічно проводиться з метою популяризації та пропаганди серед дітей та молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у дитячому та молодіжному середовищі було проведено просвітницький тренінг «Як залишитися здоровим протягом життя». Тренером-фасилітатором виступив методист Кіровоградського обласного ЦДЮТ Олег Медведєв. Під час тренінгу увага учасників акцентувалася на глобальних проблемах здоров’я дітей та молоді останніх років в Україні та шляхах їх вирішення У тренінгу взяли участь більше 30 учасників з 8 громад Кіровоградської області.
Tags: Молодь обирає здоров'я
Вас повинно також зацікавити...
-
Зустріч із легендою українського волонтерства — Дядею Грішею 💙💛
by sancho_admin · Published 16 Січня, 2026
-
Від професійно компетентного педагога – до творчо працюючого колективу
by sancho_admin · Published 19 Лютого, 2020 · Last modified 21 Лютого, 2020
-
Підсумки обласного відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу “За нашу свободу”
by sancho_admin · Published 29 Листопада, 2021 · Last modified 1 Грудня, 2021








Кіровоградський обласний парламент дітей