Лідери дитячого самоврядування зібралися на чергову сесію

З 28 по 29 лютого 2020 року проходить І сесія ХІІІ скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей, який є дорадчим органом з питань розвитку дитячого середовища в Кіровоградській області та вже 16 років плідно працює на базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.
Тематика чергової сесії ОПД – “Етичне лідерство”. Дводенна програма сесії передбачає комунікаційний тренінг від учасниці Всеукраїнської Школи успіху та ініціаторки під-проекту “Школа успіху. Вільшанка”, пленарне засідання відкриття сесії Кіровоградської обласної ради.
У роботі сесії взяли участь і привітали голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко, заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Тетяна Волинець, начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації Володимир Таборанський, директор Кіровоградського обласного ЦДЮТ Ганна Суркова. Під час пленарного засідання відбулося підписання тристоронньої угоди між Кіровоградською обласною державною адміністрацією, Кіровоградською обласною радою та Кіровоградським обласним парламентом дітей.
На порядку денному пленарного засідання розглядалися наступні питання: звіт про роботу ОПД в міжсесійний період, рейтинг діяльності районних, міських парламентів дітей та осередків дитячого самоврядування ОТГ, тематичні доповіді з досвіду роботи ОПД, прийняття резолюції інтернет-конференції “Етичне лідерство – основа сучасної України”. Програмою передбачено заняття обласної Школи лідерів. Другого дня заплановано роботу в профільних комісіях та планування роботи ОПД на наступний міжсесійний період.

Вас повинно також зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *