Методичні розробки

Методичні розробки

 • Арт-лабораторія життєвих завдань
 • Історія багатопрофільних позашкільних навчальних закладів Кіровоградської області
  Автор-упорядник: Кизименко Валерій Олександрович – Відміннник освіти України, методист вищої категорії.
  Місце, рік видання: м. Кіровоград, 2015
 • Розвиток духовного інтелекту у дітей та молоді (практикум)
  Автор: Кизименко Валерій Олександрович – Відміннник освіти України, методист вищої категорії.
  Місце, рік видання: м. Кропивницький, 2018
  У практикумі проаналізовано наукові підходи до дослідження духовного інтелекту в зарубіжній і вітчизняній психології, розглянуто структуру духовного інтелекту особистості, розміщені практичні матеріали ефективної роботи керівника соціально-реабілітаційного гуртка інтелектуального спрямування з формування та розвитку духовного інтелекту у дітей та молоді, висвітлені основні ігрові моделі «Що? Де? Коли?», «Брейн-ринг», «Своя гра», наведені приклади заходів, конспекти занять.
  Адресований вчителям, керівникам гуртків, педагогам-організаторам, працівникам позашкільних закладів освіти, методистам, широкому колу громадського активу.
 • Кордонська Л.М., Хлєбнікова К.В. Формування соціально-
  громадянської компетентності вихованців засобами „Арт лабораторії життєвих завдань” в Кіровоградському обласному ЦДЮТ

  Автор: Кордонська Лариса Миколаївна – заступник директора з виховної роботи Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості;
  Хлєбнікова Катерина Вікторівна – методист Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.
  Місце, рік видання: м. Кропивницький, 2018
  У посібнику обґрунтовано актуальність проблеми соціалізації та громадянського виховання дітей, визначено їх роль в формуванні базових компетентностей вихованців в позашкільному навчальному закладі та описано використання Арт лабораторії життєвих завдань, як інноваційного підходу в НВП закладу.
  Адресовано педагогам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, класним керівникам, заступникам директорів з виховної роботи.
 • Організація роботи оркестру духових інструментів
  Автор: Ніщеменко Олекссандр Андрійович – Художній керівник та диригент Народного художнього колективу оркестру духових інструментів “Зміна” Кіровоградського обласного ЦДЮТ
  Місце, рік видання: м. Кропивницький, 2018
  У виданні узагальнено досвід роботи художніх керівників Народного художнього колективу оркестру духових інструментів “Зміна” Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості та містяться рекомендації щодо організації навчально-виховної роботи у інструментальному колективі.
  Узагальнений досвід рекомендується для роботи керівників оркестрів позашкільних навчальних закладів освіти.
 • Скажи страхам “Ні!” [Як допомогти дитині подолати страх перед виступами на сцені. Методичні поради для керівників гуртків мистецького профілю]
  Автор: Мироненко Людмила Сергіївна – методист Кіровоградського обласного ЦДЮТ
  Місце, рік видання: м. Кропивницький, 2018
 • Вивчення культури України засобами театрального мистецтва
  Автор: Валуйко Інна Вікторівна – викладач (основи музики в дитячому театрі, грим) театру-студії “Маска” Кіровоградського обласного ЦДЮТ
  Місце, рік видання: м. Кропивницький, 2018
  У представленій роботі розміщені практичні матеріали ефективної роботи керівника гуртка театральної студії з вивчення культури України, наведені приклади заходів, конспекти занять.
  Адресований вчителям, керівникам гуртків, педагогам – організаторам, працівникам позашкільних закладів освіти, методистам, широкому колу громадського активу.