Загальна інформація

2019 р.


Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі

  Короткий опис

Даний захід включено до переліку Всеукраїнських заходів, затверджених Міністерством освіти і науки України.
Фестиваль проводиться в два тури (заочний – відбірковий та очний), як правило, у трьох номінаціях. Для участі у заочному відбірковому турі необхідно надіслати до березня заявку до оргкомітету Фестивалю, список учасників і матеріали на електронних носіях за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Шульгиних, 36, Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості.
Оргкомітет та журі Фестивалю визначає учасників другого очного туру та надсилає їм запрошення на Фестиваль. Всі представники команд, запрошені для участі в другому очному турі Фестивалю, обов’язково беруть участь у творчій майстерні, яка проходить у формі вікторин, рольових ігор, презентацій та переглядають шоу – програму відкриття та закриття Фестивалю.

Терміни виконання заходу (дата, місяць, рік):

  У другій декаді квітня кожного року – з 17 по 19 квітня

  Місце проведення заходу:

м. Кропивницький, комунальний позашкільний навчальний заклад “Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості”.

  Мета заходу:

акцентувати увагу громадськості, педагогів, батьків і дітей на готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків, успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин, формування особистісних рис громадянина Української держави.

Актуальність заходу

Захід є актуальним тому що, фестиваль об’єднує активних, талановитих дітей з усієї України для висвітлення актуальних проблем суспільства різноманітними художніми засобами.

Найменування завдання, відповідно до Концепції програми «Молодь України» на 2016 – 2020 р.р.

Формування громадянської позиції і національно – патріотичне виховання. Зайнятість молоді, в тому числі розвиток волонтерства серед молоді.

  Напрям заходу:
  • освітній,
  • інформаційний,
  • соціально-культурологічий,
  • міжнародне співробітництво.
  Цільова аудиторія заходу

До участі у Фестивалі запрошуються вихованці позашкільних, учні загальноосвітніх, професійно – технічних навчальних закладів з різних областей України. Запланована кількість учасників понад 300 чоловік.

  Кількість залучених областей України та інші країни

Залучені з Донецької, Житомирської, Хмельницької, Вінницька, Запорізька, Кіровоградської, Київська, Луганська, Миколаївська, Рівненська, Сумська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська, Івано-Франківської, Харківської, Херсонської, Львівської, Одеської та міст Євпаторія, Севастополь, Сімферополь Автономної Республіки Крим, Суми, Донецьк, Київ, Кіровоград. Японії, Голандії, Чехії, Чорногорії.

  Гості:

м. Володимир (Росія),хореографічний ансамбль «Companhia de Danca «Splash»з м. Віла – Реал- де-Санто Антоніо (Португалія), фольклорний ансамбль «Вілла» (м. Новий Сад, Сербія).

  Партнери:

Київський міжнародний університет, Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості, Європейська асоціація закладів вільного часу великих міст Європи, Асоціація позашкільних закладів, рекламне агентство «Антураж А», спілка Вірменської молоді України, видавництво «Імекс» Кіровоград, театр корифеїв, райффайзен банк «Аваль», ГО «А – 21», Кіровоградська обласна філармонія, телеканал Кіровоград, TTV, державна автомобільна інспекція МВС України у Кіровоградській області, центр оперативної поліграфії «Авангард», святкове агентство «Magik life», Всеукраїнський благодійний фонд СЕРЦЕ ДО СЕРДЦЯ, Кіровоградське ВАТ «Гідросила».


2018 р.

Афіша та
Програма ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю, присвяченого Всесвітньому Дню Землі  

Наказ про проведення ХІІІ фестивалю, присвяченого Всесвітньому Дню Землі


2016 р.

  Накази про проведення, підсумки, Умови, програма ХХІ Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченому Дню Землі (20-22.04.2016)


2015 р.

  Накази про проведення, підсумки, Умови, програма ХХ Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченому Дню Землі (22-24.04.2015)


2014 р.

  Умови, програма, підсумки ХIХ Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченому Дню Землі (09-11.04.2014)