Ми у facebook

Untitled Document

 

Права дитини(Мульт)

Корисні ресурси

Untitled Document

 

 

 

Методичний портал

 

"Шкільний світ"

Важливе

 


 

Вакансії

 

 

Важливе

 

Статистика

Користувачі : 42
Зміст : 331
Посилання : 7
Переглянути хіти змісту : 254291
«Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ!» PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   

«Безпека понад усе!» - саме під таким гаслом 14 грудня 2017 року у м. Кропивницькому, на базі Кіровоградського обласного ЦДЮТ, відбувся інформаційний день Україна – Нато «Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ!» Захід ініціювала Рада євроклубів Кіровоградщини Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості, за сприяння та підтримки Громадської Ліги Україна - НАТО, управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, Громадської ради при Кіровоградській облдержадміністрації.

Метою зустрічі був обмін досвідом щодо поширення обізнаності і формування громадянського світогляду молоді на НАТО, привернення уваги до проблеми національної безпеки, соціального партнерства, розвитку співпраці та міжнародного співробітництва нашої країни з країнами Європи та світу.

Відбулось підведення підсумків обласного конкурсу есе «Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ!», проведено Гру – засідання Комітету безпеки ООН по номінаціям «Безпека в Інтернеті», «Безпека в родині та сім’ї», Безпека в суспільстві та світі», «Безпека щодо екології та навколишнього середовища». Під час роботи в номінаціях молодь м. Кропивницького та районів Кіровоградської області мала можливість через різноманітні форми дебатів та створення постеру на порталі Canva відобразити власні погляди на історію та взаємодію України – НАТО. Автори кращих робіт були нагороджені дипломами та тематичними сувенірами.

Олена Арутюнян –

методист з міжнародних

зв’язків та партнерства,

голова Ради євроклубів

Кіровоградщини КОЦДЮТ

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2012 Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості