Розклади

Розклади занять творчих об’єднань, гуртків на 2020-2021 н.р.

Вокальний напрям:

Студія вокального мистецтва “Антарес”

Детальніше про студію вокального мистецтва “Антарес”

Прізвище, ім’я, по батькові педагога понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
Дороганич Олена Сергіївна
13:30-20:30 13:00-20:00 13:00-20:00 13:00-20:00 13:30-15:30
Чехун Світлана Юріївна
13:00-14:00

15:00-18:00

14:00-16:00

17:00-18:00

Студія сучасної естрадної дитячої пісні “Вікторія”

Детальніше про cтудії сучасної естрадної дитячої пісні “Вікторія”

Прізвище, ім’я, по батькові педагога понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя
Гаваза Вікторія Степанівна
Політовська Вікторія Анатоліївна
13:00-20:00 13:30-18:30 13:00-19:00 13:00-20:00 13:30-18:30

Хореографічний напрям:

Ансамбль сучасної хореографії “Час пік”

Детальніше про Народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії “Час пік”

Групи Прізвище, ім’я, по батькові педагога понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя
5-річки 1 Джобадзе В.І. 11:00-13:00 11:00-13:00
5-річки 2 Джобадзе В.І. 13:00-15:00 13:00-14:00
6-річки Хлебович В.О. 13:00-15:00 13:00-14:00 13:00-15:00
1 клас  Чернова О.І. 15:00-17:00 14:00-16:00 14:00-15:00  
2 клас  Хлебович В.О. 15:00-17:00 14:00-16:00 15:00-17:00
3 клас  Хлебович В.О. 13:00-15:00 13:00-15:00 9:00-11:00
4 клас  Хлебович В.О. 15:00-17:00 15:00-17:00 11:00-14:00
5 клас Хлебович В.О. 17:00-19:00 17:00-19:00 14:00-17:00
6 клас Чернова О.І. 15:00-17:00 16:00-18:00 16:00-17:00
7 клас Мурована І.В. 16:00-18:00 17:00-18:00 9:00-10:00 

10:00-12:00

7 клас Хлебович В.О. 17:00-18:00
8 клас Чернова О.І. 17:00-18:00 18:00-20:00 11:00-12:00 

12:00-14:00 

9 клас Чернова О.І. 17:00-20:00 17:00-19:00 14:00-15:00 
8-9 клас Мурована І.В. 15:00-18:00
10-11 клас Мурована І.В. 18:00-21:00 18:00-21:00 16:00-18:00 12:00-13:00
10-11 клас Чернова О.І. 18:00-21:00
старша група Мурована І.В. 18:00-21:00 18:00-21:00 15:00-17:00
старша група Чернова О.І. 15:00-17:00
групи хлопців Данілов І.В. 18:00-19:00

19:00-21:00

18:00-20:00 9:00-11:0

11:00-13:0

Хореографічний ансамбль “Росинка”

Детальніше про Народний художній колектив хореографічний ансамбль “Росинка”

Прізвище, ім’я, по батькові педагога понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя
Чайковська Галина Євгенівна
16:00-21:00 16:00-21:00 16:00-21:00 16:00-21:00 18:00-21:00 9:30-16:30
Чайковський Володимир Олексійович
18:00-21:00 16:00-21:00 18:00-21:00 16:00-21:00 18:00-21:00 9:30-16:30
Пятова Маргарита Володимирівна
14:00-20:00 14:00-18:00 14:00-20:00 14:00-20:00 10:00-18:00
Червона Ірина Авреліївна
13:15-18:00 14:00-16:00 13:15-17:15 14:00-16:00 13:15-18:15 11:00-16:00
Орел Юрій Олександрович
18:00-21:00 18:00-21:00 13:00-16:00

Інструментальна музика:

Оркестр народних інструментів “Орія”

Детальніше про Народний художній колектив оркестр народних інструментів “Орія”

Прізвище, ім’я, по батькові педагога понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя
Матрос Софія Володимирівна 13:00-20:00 16:00-20:00 15:00-20:00 13:00-20:00 12:00-19:00
Дон Анатолій Анатолійович 13:00-20:00 14:00-17:00 13:00-18:00 10:00-17:00
Дон Світлана Василівна 13:00-19:00 10:00-12:00
14:00-18:00
10:00-12:00
14:00-18:00
Холіна Світлана Василівна 13:00-19:00 13:00-19:00 12:00-18:00
Фареник Антон Євгенович 14:00-19:00
Штука Юрій Валерійович 13:00-18:00 13:00-15:00 13:00-18:00 9:00-14:00
Романенко Роман Іванович 12:00-17:00 12:00-17:00 12:00-19:00
Федосєєв Руслан Валентинович 13:00-20:00 14:00-18:00 13:00-20:00
Федосєєва Людмила Вікторівна 13:00-19:00 13:00-16:00 13:00-19:00
Лисенко Алла Олексіївна 14:00-18:00 13:00-18:00 13:00-18:00
Польовий Дмитро Олегович 15:00-20:00 15:00-20:00 14:00-19:00

Оркестр духових інструментів “Зміна”

Детальніше про Народний художній колектив оркестр духових інструментів “Зміна”

Прізвище, ім’я, по батькові педагога понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя
Ніщеменко Олександр Андрійович 12:00-19:00 12:00-15:00 12:00-19:00 12:00-19:00 12:00-19:00
Кравченко Михайло Іванович 13:00-20:00 13:00-15:00 13:00-20:00 13:00-20:00 13:00-20:00
Овчаров Олександр Олександрович 13:00-17:00 13:00-16:00 13:00-17:00 13:00-16:00 14:00-17:00
Івлєва Юлія Станіславівна 16:00-19:00 16:00-19:00 16:00-19:00
Овчаров Олександр Олександрович 15:30-19:30 13:00-17:00 13:00-17:00
Міроненко Олексій Юрійович 14:00-17:00 14:00-17:00 14:00-17:00
Панасовець Сергій Анатолійович 17:00-19:00 17:00-19:00 16:00-18:00 17:00-19:00
Говоруха Павло Валентинович 14:00-19:00 13:00-16:00 14:00-19:00 13:00-18:00 14:00-19:00

Ансамбль бандуристів “Орія”

Детальніше про Народний художній колектив ансамбль бандуристів “Орія”

Прізвище, ім’я, по батькові педагога понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя
Чанковська Алевтина Миколаївна 13:00-20:00 13:00-20:00 13:00-19:00 10:30-15:30 12:00-17:00
Соф’янчук Тетяна Сергіївна 15:30-19:30 11:00-15:00

Декоративно-прикладне та образотворче мистецтво:

Cтудія образотворчого мистецтва “Соняшник”

  • Детальніше про студію образотворчого мистецтва “Соняшник”
  • ПІБ педагога понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя
    Гончаренко І.В. (401)
    «Образотворче мистецтво»
    13:00-17:00 13:00-15:00
    15:00-19:00
    11:00-14:00
    Гноєва С.О. (408)
    «Образотворче мистецтво»
    13:00-17:00 13:00-17:00
    Гончаренко І.В. (421)
    “Колаж”
    16:00-19:00 14:00-17:00
    Гончаренко І.В. (308)
    “Комп’ютерна графіка”
    14:00-16:00 17:00-19:00 10:00-12:00
    Хворост А.В.(401)
    “Графіка, ліногравюра”
    15:00-17:00

    17:00-19:00

    13:00-15:00

    17:00-19:00

    10:00-12:00

    12:00-14:00

    Студія образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Писанка»

    Прізвище, ім’я, по батькові педагога Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
    Стороженко Світлана Василівна 1300-1900 1300-1900 900-1500
    Приходько Крістіна Анатоліївна 1330– 1730 1330-1730

    гурток “Валяння з вовни”

    Назва заняття понеділок півторок середа четвер п’ятниця субота неділя
    Валяння з вовни 16:00-19:00 13:00-16:00 10:00-12:00

    12:00-14:00

    14:00-17:00

    10:00-12:00

    12:00-15:00

    15:00-17:00

    Квілінг 16:00-18:00 15:00-17:00

    Гурток “Іграшки-сувеніри” (креатив-студія “Карусель”)

    Понеділок:  13:00 – 16:00;  16:00 – 18:00

     

    Вівторок:  13:00-16:00;  16:00-18:00

     

    Субота:  10:00-13:00;  13:00-16:00;  16:00-18:00

     

    Студії раннього розвитку:

    Студія розвитку дитини “Веселка”

    Прізвище, ім’я, по батькові педагога понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя
    Шалига Світлана Михайлівна
    8:00-12:00
    15:00-17:00
    8:0017:00 8:00-12:00 8:00-12:00
    15:00-17:00
    8:00-17:00 8:00-12:00
    Пасічник Анна Володимирівна
    15:00-17:00 9:00-10:00

    10:00-11:00

    11:30-12:30 9:00-10:00

    10:00-11:00

    Червона Ірина Аврелівна
    9:00-11:00 9:00-11:00

    Студія дошкільної підготовки та виховання “Горішок”

    Прізвище, ім’я, по батькові педагога понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
    Сивоконь Лариса Леонідівна 16:30-17:30 9:00-11:00
    14:00-16:00
    08:00-10:00
    12:00-14:00
    Руднік Олена Миколаївна 11:00-12:00
    13:00-14:00
    9:00-12:00
    13:30-16:30
    9:00-12:00
    13:30-16:30
    9:00-12:00
    13:30-16:30
    Рибалко Алла Олександрівна 8:00-11:00 8:00-11:00
    11:00-14:00
    8:00-11:00 10:00-11:00
    11:00-11:00
    Волошина Ольга Сергіївна 10:30-11:30
    11:30-12:30
    12:30-13:30
    10:30-11:30
    11:30-12:30
    12:30-13:30
    Пасічник Ганна Володимирівна 11:00-12:00 11:00-12:00
    12:00-13:00
    12:00-13:00

    Науково-технічний напрям:

    Основи програмування

    Підгрупа понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
    І 15:30-17:30 15:30-17:30
    ІІ 16:00-18:00 16:00-18:00

    Театральний напрям:

    Театр-студія “Маска”

    Прізвище, ім’я, по батькові педагога понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя
    Фільченкова Надія Олексіївна 15:00-21:00 14:00-21:00 09:00-16:00
    Валуйко Інна Вікторівна 15:00-18:00 14:00-21:00 15:00-19:00 16:00-17:00
    Чехун Світлана Юріївна 14:00-18:00 10:00-16:00
    Руднік Олена Миколаївна 14:00-20:00
    Політаєва Валентина Григорівна 16:00-19:00 10:00-13:00

    Студія художнього слова “Юність”

    Прізвище, ім’я, по батькові педагога понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя
    Політаєва Валентина Григорівна 15:00-18:00 15:00-16:00 13:30-14:30
    15:30-18:30
    9:00-10:00
    13:00-16:00

    Шоу-театр молодіжного клубу “Імідж”

    Прізвище, ім’я, по батькові педагога понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя
    Долгополова Наталія Костянтинівна 16:00-18:00 17:00-18:00 16:00-17:00
    18:00-19:00
    17:00-21:00 16:00-17:00
    18:00-19:00
    Усатенко Ольга Олександрівна 18:00-20:00 17:00-20:00 18:00-20:00 17:00-19:00
    Круніч Юлія Олегівна 16:00-18:00 16:00-17:00 16:00-19:00 16:00-17:00 12:00-14:00
    Ставріаніді Стогодюк Вікторія Іллівна 17:00-19:00 17:00-19:00 17:00-20:00 17:00-19:00
    Ільїн Сергій Олександрович 17:00-18:00 16:00-18:00 14:30-16:30
    Мельник Кирил Володимирович 16:30-18:30 16:30-18:30 16:30-18:30
    Гончаренко Анна Андріївна 17:00-19:00 16:00-18:00