Cтудія образотворчого мистецтва “Соняшник”

Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва «Соняшник»

Дата заснування: 1990 року.
Вік/кількість вихованців: В студії навчаються вихованці віком від 6 до 18 років у групах початкового, основного та вищого рівнів.
Короткий опис діяльності:
Основна мета – це відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитися і розквітнути. Не всі з них стануть художниками, але всі вони вмітимуть розуміти красу світу і бачити його зовсім іншими очима.
Різноманітність видів мистецтва дає можливість дітям освоювати світ у всій його складності і багатстві.
Вивчають:

  • малюнок;
  • живопис;
  • композиція;
  • ліплення;
  • комп’ютерна графіка;
  • декоративно-прикладне мистецтво («Колаж»);
  • витинанка

Викладачі:

  • Гончаренко Ірина Володимирівна – керівник студії;
  • Гноєва Світлана Олегівна – керівник гуртка;
  • Хворост Андрій Васильович – керівник гуртка.

Визначні події та нагороди:

  • Вихованці студії є багаторазовими переможцями міжнародних, всеукраїнських та обласних фестивалів, виставок та конкурсів.
  • Переможці художнього конкурсу «Молодіжна палітра» ім. Леоніда Бондаря (2016);
  • Дипломанти І, ІІ, ІІІ ступеню Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», м. Київ (2016, 2017);
  • Переможці Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі, м. Кропивницький (2016, 2017);
  • Міжнародний конкурс Juangsu International Youth Painting Contest, Китай (2017р);
  • Перші місця в обласному конкурсі «Кропивницький – місто майбутнього» (2017) та творчому конкурсі «Майбутнє без сніду» (2017).

  Розклад занять Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник»

ПІБ педагога понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя
Гончаренко І.В. (401)
«Образотворче мистецтво»
13:00-17:00 13:00-15:00
15:00-19:00
11:00-14:00

Гноєва С.О. (408)

«Образотворче мистецтво»
13:00-17:00 13:00-17:00
Гончаренко І.В. (421)
“Колаж”
16:00-19:00 14:00-17:00
Гончаренко І.В. (308)
“Комп’ютерна графіка”
14:00-16:00 17:00-19:00 10:00-12:00
Хворост А.В.(401)
“Графіка, ліногравюра”
15:00-17:00

17:00-19:00

13:00-15:00

17:00-19:00

10:00-12:00

12:00-14:00