Cтудія образотворчого мистецтва “Соняшник”

Соняшник логотип

Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва «Соняшник»

Дата заснування: 1990 року.
Вік/кількість вихованців: В студії навчаються вихованці віком від 8 до 18 років у групах початкового, основного та вищого рівнів.
Короткий опис діяльності:
Основна мета – це відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитися і розквітнути. Не всі з них стануть художниками, але всі вони вмітимуть розуміти красу світу і бачити його зовсім іншими очима.
Різноманітність видів мистецтва дає можливість дітям освоювати світ у всій його складності і багатстві.

Вивчають:

  • малюнок;
  • живопис;
  • композиція;
  • комп’ютерна графіка;
  • декоративно-прикладне мистецтво («Колаж»);

Викладачі:

  • Гончаренко Ірина Володимирівна – керівник студії;
  • Хворост Андрій Васильович – керівник гуртка.

Визначні події та нагороди:

  • Вихованці студії є багаторазовими переможцями міжнародних, всеукраїнських та обласних фестивалів, виставок та конкурсів.
  • Переможці художнього конкурсу «Молодіжна палітра» ім. Леоніда Бондаря;
  • Призери Міжнародного конкурсу дитячої творчості в м. Лідіце (Чехія);
  • Дипломанти І, ІІ, ІІІ ступеню Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», м. Київ;
  • Переможці Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі;
  • Міжнародний конкурс Juangsu International Youth Painting Contest, КНР;
  • Перші місця в обласному конкурсі «Кропивницький – місто майбутнього» та творчому конкурсі «Майбутнє без сніду»;
  • Призери Міжнародного фестивалю «Сонячний каштанчик»;
  • Призери Міжнародного образотворчого конкурсу « Для Бога я створю найкраще» м. Івано-Франківськ.

  Розклад занять Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник»

ПІБ педагога понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя
Гончаренко І.В. (401)
«Образотворче мистецтво»
13:00-17:00 15:00-19:00 13:00-15:00
15:00-19:00
12:00-16:00
Гончаренко І.В. (308)
“Комп’ютерна графіка”
17:00-19:00 15:00-19:00 10:00-12:00
Хворост А.В.(401)
“Графіка, ліногравюра”
13:00-15:00

15:00-19:00

 

Записатися