Ансамбль сучасної хореографії “Час пік”

  Офіційна веб-сторінка Народного художнього колективу ансамбль сучасної хореографії “Час пік”
  Дата заснування: 4 березня 1994 року.
  Вік/кількість вихованців: 4 – 22 роки / 480 вихованців.
Профіль: сучасна хореографія.
  Предмети:

  • Ритміка і танець;
  • Класичний танець;
  • Джазовий-модерн танець;
  • Народно-сценічний танець;
  • Музична грамота та слухання музики;
  • Історія хореографічного мистецтва;
  • Гімнастика;
  • Бальний тенець;
  • Дихальна гімнастика;
  • Підготовка концертних номерів;
  • Акторська майстерність;
  • Пізнавально-виховна робота;
  • Індивідуальна робота

Керівник колективу, викладацький склад:

Мурована

Керівник колективу: Мурована Ірина Володимирівна – Заслужений працівник освіти України, вища хореографічна освіта, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри музичного мистецтва і хореографії Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка);

Чернова Оксана Іванівна – керівник гуртка (вища хореографічна освіта, вчитель І категорії);

Джобадзе Валентина Іванівна – керівник гуртка (вища педагогічна освіта, вчитель вищої категорії, Відмінник освіти України);

Данілов Ігор

Данілов Ігор Вікторович – керівник гуртка (вища хореографічна освіта, вчитель вищої категорії);

Чернова Оксана Іванівна – керівник гуртка (вища хореографічна освіта, вчитель І категорії);

Хлебович Вікторія Олегівна – керівник гуртка (вища педагогічна освіта), магістр хореографічних дисциплін;
Соловйова Ольга Всеволодівна, Лисенко Алла Олексіївна, Безкровна Наталія Олегівна – концертмейстери.

  Визначні події:

  • Гастролі та участь у фольклорному фестивалі в Сербії, Португалії (2007, 2010);
  • Участь у зйомках художнього фільму, Чехія (2007);
  • Участь у фестивалі в Німеччині (2008);
  • Участь у зйомках художнього фільму «Синдром Дракона» (2011);
  • Гастролі та участь у міжнародному фестивалі в Португалії (2011-12);
  • Участь у міжнародних фестивалях, Австрія, Чехія, Німеччина (2013);
  • Участь у міжнародному фестивалі, Болгарія (2011, 2012, 2013, 2014);
  • Участь у міжнародному фестивалі, Греція (2016, 2017);
  • Участь у міжнародному фестивалі, Македонія, Австрія, Чехія, Угорщина, Греція (2018-2019).

  Нагороди:

  • Гран-прі Міжнародного фестивалю танцювального мистецтва «Super dance-2014», м. Кіровоград (2014);
  • Диплом І ступеня у номінації «Народний танець», диплом І ступеня у Номінації «Класичний танець» Міжнародного фольклорного фестивалю «Весняна казка», м. Прага, Чехія (2016);
  • Дипломом лауреата ІІ ступеня ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Яскрава країна дитинства – 2016», м. Дніпропетровськ (2016);
  • Диплом за зайняте І місце Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина», м. Очаків (2016);
  • 2 Гран-прі (у 2-х номінаціях) та 2 Перших місця (у 2-х номінаціях) Міжнародного фестивалю «Созопольська панорама», м. Созополь, Болгарія (2016);
  • І премія Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули», м. Київ (2017);
  • Супер Гран-Прі Міжнародногоо фестивалю хореографічного мистецтва «Весняна феєрія», м. Умань (2018).
  • Гран-прі фестивалю-конкуру «Ми з України», м. Київ (2018 р.);
  • Диплом I ступеню фестивалю конкуру «Ми з України», м. Київ (2018 р.);
  • Диплом Другий тур фольклорного фестивалю «Осіння казка», (Прага, 2018 р.);
  • Друга премія фестивалю конкуру «Ми з України», м. Київ (2018 р.);
  • Диплом Гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу творчості «Ми з України» (м. Київ, 2019).
  • Диплом І-ІІ місце Всеукраїнського фестивалю-конкурсу творчості «Ми з України» (м. Київ, 2019).
  • Диплом I ступеня IV міжнародний фестиваль-конкурс талантів «Твоя мрія». (м. Кропивницький 2020р.)
  • Гран-прі IV міжнародний фестиваль-конкурс талантів «Твоя мрія». (м. Кропивницький 2020р.)
  • 6 нагород Гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу талантів «Таланти гоголівського краю» (м. Херсон 2020р.)
  • Гран-прі міжнародного конкурсу «Самоцвіти – країна безмежних можливостей» (м. Львів 2020)

  Розклад занять хореографічного ансамблю «Час пік» на 2020 – 2021 н.р.

Групи Прізвище, ім’я, по батькові педагога понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя
5-річки 1 Джобадзе В.І. 11:00-13:00 11:00-13:00
5-річки 2 Джобадзе В.І. 13:00-15:00 13:00-14:00
6-річки Хлебович В.О. 13:00-15:00 13:00-14:00 13:00-15:00
1 клас  Чернова О.І. 15:00-17:00 14:00-16:00 14:00-15:00  
2 клас  Хлебович В.О. 15:00-17:00 14:00-16:00 15:00-17:00
3 клас  Хлебович В.О. 13:00-15:00 13:00-15:00 9:00-11:00
4 клас  Хлебович В.О. 15:00-17:00 15:00-17:00 11:00-14:00
5 клас Хлебович В.О. 17:00-19:00 17:00-19:00 14:00-17:00
6 клас Чернова О.І. 15:00-17:00 16:00-18:00 16:00-17:00
7 клас Мурована І.В. 16:00-18:00 17:00-18:00 9:00-10:00 

10:00-12:00

7 клас Хлебович В.О. 17:00-18:00
8 клас Чернова О.І. 17:00-18:00 18:00-20:00 11:00-12:00 

12:00-14:00 

9 клас Чернова О.І. 17:00-20:00 17:00-19:00 14:00-15:00 
8-9 клас Мурована І.В. 15:00-18:00
10-11 клас Мурована І.В. 18:00-21:00 18:00-21:00 16:00-18:00 12:00-13:00
10-11 клас Чернова О.І. 18:00-21:00
старша група Мурована І.В. 18:00-21:00 18:00-21:00 15:00-17:00
старша група Чернова О.І. 15:00-17:00
групи хлопців Данілов І.В. 18:00-19:00

19:00-21:00

18:00-20:00 9:00-11:0

11:00-13:0


  Переглянути всі новини та записи на сайті, пов’язані з аснсамблем сучасної хореографії “Час Пік”