Регіональна інтернет-конференція

Індикатор розвитку громади - активна молодь, яка пов'язує перспективи свого майбутнього зі своєю громадою.

Цитата

Робота 

Іпатової Поліни

Голова комісії по роботі

з молодшими школярами

парламенту дітей

 Кетрисанівської громади 

 

Активна молодь, яка повʼязує перспективи майбутнього зі своєю громадою

 

Напередодні важкої для всіх нас дати 24 лютого, аналітики дають оцінку подіям цих складних двох років.Мимоволі намагаюся й сама їх аналізувати. І якщо говорити про події в розрізі життя нашого закладу, нашої громади, то я пишаюся нашим ліцеєм, нашим селом! Учнями, односельцями, всіма небайдужими,

Усіма, усіма нами.

Не запанікували, не збавили обертів, не розгубились, а навпаки працювали, активну громадську позицію проявляли:

-сітки в'язали;

-пекли. готували;

-малювали, писали;

-благодійні та виховні заходи організовували;

-кошти збирали.

І як результат, мали гарні підсумки роботи-благодійні ярмарки, акції :"Смілива гривня", "Подарунки на Святого Миколая", "Різдвяні подарунки", "Каштани для ЗСУ", "Рукавиці для ЗСУ" та ін.

Молодь на рівні працювала із дорослими, їх ініціатива часто різко змінювала ситуацію, наближенням до позитиву.

Та все ж таки, хотілося б більшої віддачі, віри, драйву від молодих людей. Адже саме мої однолітки є рушійною силою, генератором майбутніх змін. І коли однодумці триматимуть руки один одного міцно то ніхто не посміє почувати себе слабкою ланкою

 

Маю одну чудернацьку мрію-хочу допомагати одноліткам ставати активнішими і креативнішими. Сподіваюся, що зможу повести бажаючих за собою і показати всім, що саме молодь може бути частиною важливих рішень будь-де-в родині, громаді, країні.

Головне-не боятися, а частіше пробувати себе в різних сферах, цікавитися найскладнішими справами дорослих сьогодні, тоді легше буде будувати країну в майбутньому.

Адже для цього є всі умови:

-молодь легко може перетинати кордони;

-змінювати рід діяльності;

-вивчати декілька мов;

-мандрувати;

-у нас завжди є вибір-ким бути?

А інтегрованість в інформаційний простір дає всі шанси розвиватися інтелектуально і світоглядно, бути конкурентно-спроможними і прогресивними для того, аби життя зробити максимально комфортним.

Отже, на все вищезгадане мені потрібен лише

час і трохи поштовху від Вас!

Цитата

КЗ Будинок дитячої творчості Кетрисанівської сільської ради


До уваги незареєстрованих користувачів форуму – учасників інтернет-конференції! Просимо зазначати у ваших повідомленнях/коментарях свої призвище, ім’я та/або заклад освіти, який Ви представляєте.