Що таке “Редан” і що з цим робити?

Нещодавно нашу країну сколихнули новини про агресивно налаштовані субкультури, які почали розноситися по всім ЗМІ та стали частиною обговорення у житті звичайних людей.

Сама назва і символіка руху “ПВК Редан” (приватна військова компанія “Редан”) бере свій початок з японського аніме, де діє злочинна організація з назвою “Павук”. Її символ – це павук із цифрою “4” на спині.

Самі представники цієї субкультури називають себе неформалами, виступають проти футбольних фанатів, мігрантів, скінхедів. Також вони стверджують, що не відносять себе до приватної військової компанії, а називають себе так жартома.

Одягаються редановці у темний одяг вільного крою, строкаті штани, у одязі присутня символіка павука із цифрою “4”, мають довге чорне волосся.

Небезпека такої субкультури полягає у:
– пропагуванні мови агресії та ненависті;
– спричиненні масових хаотичних бійок;
– вчиненні протиправних дій, порушенні закону;
– нищенні громадського майна;
– спричиненні фізичних розправ;
– залученні та маніпулюванні підлітками заради власної вигоди.

Як попередити подібні небезпеки?

  1. Інформувати молодь про подібні групи, їх приховані цілі та небезпеки.
  2. Приділяти увагу своїм дітям, вихованцям, підопічним: чим вони цікавляться в ЗМІ, з ким проводять час, які інтереси мають.
  3. Залучати молодь до суспільно корисної діяльності та соціально важливих інтересів, хобі.
  4. Формувати щире довірливе спілкування: питати про те, як проходить день, які є труднощі, який настрій, що стало причиною негативних емоцій тощо.
  5. Формувати усвідомлення, що у будь-якій проблемній ситуації не треба боятися чи соромитися звертатися за допомогою до батьків, родичів або інших значущих дорослих

Психолог А. Половинник

Вас повинно також зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *